2737
2734
عنوان

لطفا یه دکتر زنان خوب توی تهران معرفی کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 486 بازدید | 35 پست
٨٨٣٠٤٤٢٣ 

ممنونم عزیزم 

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استارتر عزیز دکتر رضایی ودکتر رحمانی بیمارستان یاس هم خیلی خوبن

یاس کجاست ؟محب یاس منظورته ؟

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2728
آره خانمی همون محب یاس تو نجات الهی

چطور نوبت بگیرم ،بعدازظهرام هستن ؟

چطور نوبت بگیرم ،بعدازظهرام هستن ؟

دکتر رحمانی یعداز ظهر هست دکتر رضایی فکر میکنم صبح

باید تلفنی وقت بگیری یا با اپلیکیشن پذیرش

تونت سرچ کن شماره بیمارستان میاد

من الان شماره اش همراهم نیست

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤
دکتر رحمانی یعداز ظهر هست دکتر رضایی فکر میکنم صبح باید تلفنی وقت بگیری یا با اپلیکیشن پذیرش تونت ...

ممنونم عزیزم ،ان شالله هر چی از خدا میخواین بهتون بهترینش رو بده

2738
قربانت ان شاءالله که مشکلتون به زودی حل بشه

ممنونم ،ان شالله

عزیزم دکتر لیلا محمدی که دکتر خودمه واقعا خوبه  دکتر نوشین نظری هم من خیلیییی تعریفش و شنیدم

ادرسشون و شما مشکلت چیه ؟

محب یاس حضوری باید بری و شلوغه ولی دولتیه و عالی ویزیتشم حدود 5 تومنه

بعد از ظهر ها هم هستن ؟

بعد از ظهر ها هم هستن ؟

فقط بعد از ظهر ها هستن

باید از ساعت 12 بری و نوبت حضوری بگیری تا 2 میان دکتراو 

معطلی داره ولی هم ارزونه هم همشون حرفه ای هستند و هم بیمارستان فوق تخصصی زنان و نازاییه

هم خیلی لاکچریه بری متوجه حرفم میشی

فقط بعد از ظهر ها هستن باید از ساعت 12 بری و نوبت حضوری بگیری تا 2 میان دکتراو  معطلی داره ول ...

اوه مای گاد 😇😎😎😎،مرسی عزیزم

2706