2737
2734

ممنونم دوستان

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
دکتر آتوسا آیریا 

ادرسش رو هم بی زحمت بگو ،ممنونم

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مطبش توی فرشته اس ادرسشو کامل یادم نیست یه مطبشم توی اسلامشهره روزای زوج هست من خودم اسلامشهر رفتم پیشش چون تهران برام نوبتش جور نمیشد ک برم 

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   
2731

دكتر زنان خوب دكتر عارفي ،تركستاني بنظرم خوبن.ولي اگه براتون مشكلي نداشته باشه دكتر محمد علي نجم آبادي بي نظيره.من يكبار رفتم پيششون فوق العاده حاذق و كار بلد هستن.من خيلي پشيمونم كه چرا سر بارداريهام پيش ايشون نرفتم.

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍

یه دکتر هم هست اسمش مکانیک 

فکر کنم روبروی بیمارستان شماره دو (فیاض بخش)مطبش باشه توی بیمارستان اقبالم هست اونم حرف نداره

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   
دكتر زنان خوب دكتر عارفي ،تركستاني بنظرم خوبن.ولي اگه براتون مشكلي نداشته باشه دكتر محمد علي نجم آبا ...

چطور میشه نوبت گرفت ؟

2738
دكتر زنان خوب دكتر عارفي ،تركستاني بنظرم خوبن.ولي اگه براتون مشكلي نداشته باشه دكتر محمد علي نجم آبا ...

برای نازایی هم هست دیگه ؟

كدومو؟

نجم ابادی

نجم ابادی

نجم آبادي بايد زنگ بزني مطبش بزار شمارشو برات بفرستم.ببين عاليه .خدايي من دكتر بي وجدانم باعث زايمان زودرس من شد.وقتي رفتم پيش اين تازه فهميدم علتش چي بود😖😖😖

عصر باشد وتو باشي يه فنجان چاي داغ😍
2706