2733
2734
پنج شنبه عازم کربلام ..ویژه دعات میکنم .. دلم شکست از امضات.. مطمئنم به زودی خدا فرزندی صالح و سالم ...

مشرف شدید ان شاالله لطفا اسم منم تو لیست ملتمسین دعاتون قرار بدید اسمم فریباست عزیزم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی همیشه خوشبخت باشن

همچنین شما❤

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2731
عزیزممممم توروخدا دعا کن بگو این بنده حقیرت تاب و توان بیشتر از دیگه نداره  فردا صبح انتقالمه& ...

الهی بگردم عزیزم به روی چشمم ...امید داشته باش خدامون خیلی بزرگه .. ان شاءالله به حق حضرت رقیه س با همین انتقال یه نینی سالم و صالح خدا بهت میده ..

نذر کن که به دنیا اومد موقع تاتی کردنش با پاهای خودش صحن امام رضا رو راه بره ..❤

الهی بگردم عزیزم به روی چشمم ...امید داشته باش خدامون خیلی بزرگه .. ان شاءالله به حق حضرت رقیه س با ...

انشالله چشممم خیییلی ممنونم گلممم ❤❤❤❤

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋