2737
2739
عجله نکردم عزیز 34 سالمه

خواهر من ۳۳ سالگی ازدواج کرد در عرض ۳ ماه خواستگاری عقد عروسی گرفتن 

سالگرد عقدشون بچش بغلش بود 

خداروشکر زندگیش خوبه 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
خواهر من ۳۳ سالگی ازدواج کرد در عرض ۳ ماه خواستگاری عقد عروسی گرفتن  سالگرد عقدشون بچش بغلش بو ...

خداروهزار مرتبه شکر 

من ب شدت معتقدم ک خدا بخواد ناممکن ممکن میشه و ب بهترین شکل فقط ازش میخوام ک نگام کنه

ممنون بابت امیدی ک دادین 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام میشه بگین کدوم از بزرگواران اهل بیت؟؟؟ و چطوری گرفتی ؟؟

واقعیتش از امام رضا خیلی حاجت گرفتم .. هردو رو هم تو حرم و موقع زیارت.. یکیش رو چله ی واقعه شروع کردم از حرم دومیش هم گفتم امیدوار اومدم ناامید برنگردم و واقعا هم امام رضا ع آدم رو ناامید و دست خالی نمیذاره.. 

2731
2740
منو که برگردوند 

مطمئنا به صلاح نیست .. یه سری برآورده نشدن حاجت ها و خواسته ها بعدها حکمتش مشخص میشه..فقط کافیه به خدا اطمینان داشته باشی .. باور کن شعار نیست .. من تو زندگی خیلی بالا و پایینا دیدم خیلی وقتا گله کردم ولی بعدها فهمیدم به ضررم بوده.. 

اتفاقا برای رسیدن به اون کوچولو از بین الحرمین هم گذر کردیم  بازم توکل بر خدا

پنج شنبه عازم کربلام ..ویژه دعات میکنم .. دلم شکست از امضات.. مطمئنم به زودی خدا فرزندی صالح و سالم بهت عطا میکنه ..منتظر باش و حسابی به خودت برس برای موقعهایی که نینی میاد و با عشق خواب و خوراک رو ازت میگیره😍

منم برابچه گرفتم ولی دارم پریودمیشم.شایدمن نتونستم شرایطش رارعایت کنم

واقعیتش منم شرایطش رو زیاد رعایت نکردم .. ولی به صلاح باشه انقدر امام حسین مهربونه که میبخشه .. دیرو زود داره سوخت و سوز نداره .. من برای شهید سیاهکالی هم ۱۴ تا فسنجون نذر کردم چون خیلی عاشق فسنجون بوده .. 

هر روز صبح ۱۰۰ تا صلوات هدیه کن به نرجس خاتون و حاجتت رو ببر پیشش واسطه کن پیش امام زمان عج.. پسر روی مادر رو زمین نمیندازه.. 😭

نذر خاصی برداشتن؟ یا کار خاصی کردن؟  سنتی یا دوستی و ...؟

نه عزیزم سنتی بود پسرعمو همسرم میشد 

ولی خواهرم یک مدت شاید یکسال بعد نمازش زیارت عاشورا میخوند 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
پنج شنبه عازم کربلام ..ویژه دعات میکنم .. دلم شکست از امضات.. مطمئنم به زودی خدا فرزندی صالح و سالم ...

عزیزممممم توروخدا دعا کن بگو این بنده حقیرت تاب و توان بیشتر از دیگه نداره 

فردا صبح انتقالمه 

منو یادت نره 😞😞😞❤❤❤