2410
2713

حاجات گرفتها بیان بی ریا و بی هیچ رودرواسی بنویسند

تعداد رای : 3
نظرسنجی
کربلا
0
0%
اربعین
0
0%
حاجت
3
100%

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

این نظرسنجی چیه ؟

من سری اول که رفتم کربلا ب شدت دلگیر بودم و داغون بخاطر یک رابطه ناسرانجام ۴ ساله و وابستگی شدید 

از امام حسین خواستم اگه قسمتم این اقا نیست زودتر تمام بشه و یک ادم خوب بزاره سر راهم ک کمک کنه فراموشش کنم و سال دیگه بیارم کربلا با همسرم 

هرچند بیشتر اصرارم رو این بود که اون اقا قست همدیگه بشیم و سختی هامون ب شیرینی تبدیل بشه 

ولی متوجه شدم صلاح نبوده 

حدود چندماه بعدش همسرم اومد خواستگاری بعد ازدواج کردیم 

فاصله خواستگاری تا عقد فقط یک هفته بود 

ماه محرم سال بعدش هم با همسرم رفتیم کربلا 🙂🙂😉

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2714
میشه برا منم ی ندری کنید شما ک دلتون پاکه

نه پاک نیستم ایشون خیلی اقان. باشه گلم امروز به نیت شما یکار براشون میکنم ان شالله بحق فاطمه زهرا حاجتتون روابشه

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
من همیشه باحضرت عباس حاجت میگیرم 

سلام منم گرفتارم و البته مطمئنم خطاکار ‌

ی کاری برای من بکن تو شفیع منم باش تو ناشناسی و منم ناشناس شاید در گشایش از قلب شما باشه انشاالله .‌

من فقط قول میدم همیشه برای رفتگانتون طلب آمرزش کنم و برای شما آرزوی عاقبت بلخیر وعافیت انشاالله

2706