2737
2734
عنوان

چن شبه بچم دایم دلش میخاد میک بزنه و بخابه دیونم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 97 پست
اخه از خیلی وقته اینطوریه شاید دوماه ولی شبا درست میخابید 

ببخشید دندون ی روزه در نمیاد خیلی طول میکشه اگه دوست داری ب مامانتم بگو بپرس یکم دست بکش رو لثهاش

انشالله همه جوونا خوشبخت بشن امین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تعجب میکنم از نظراتون این بچه داره دندون درمیاره اصلا کامنتا واقعا جالبه من خودم دخترم همینجور بود خ ...

پسر منم دندون داره در میاره اما حالش خوبه...بعد روزا ام که بچه مشکلی نداره چرا شبا هی بیدار میشه؟! مگه روزا نمیخواد دندون دربیاره؟

من از تو راه برگشتی ندارم...
پسر منم دندون داره در میاره اما حالش خوبه...بعد روزا ام که بچه مشکلی نداره چرا شبا هی بیدار میشه؟! م ...

روزا خب سرگرمن شب تا خاب اذیتشون میکنه همیشه درد شب میاد سراغ ادم

2728
پسر منم دندون داره در میاره اما حالش خوبه...بعد روزا ام که بچه مشکلی نداره چرا شبا هی بیدار میشه؟! م ...

حالا بچتو چشم نکن هر بچه ای ی جوره 

پستونک نمیخوره بهش بدی؟

اگر نمیخوره یه کم شیرخشک بده

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

استارتر عزیز اگر شبا هر نیم ساعت با گریه و جیغ بیدار میشه دو علت داره یا گوشش التهاب داره یا داره دندون درمیاره.دندون دراوردن داخل بعضی از بچه ها با درد شدید همراهه و فقطم شب سراغشون میاد.حتما واسه چکاپ گوشش ببرش...تجربشو دارم که میگم

2738

دختر من بچه که بود مرتب نمیخوابید نه شب نه روز   دکتر بهش یه شربت ارام بخش داد یادم نیست چی بود برای اینکه داره دندون درمیاره کمتر اذیت بشه .  

ولی اون و میخورد میخوابید ولی خانواده هامون اعتقادی نداشتن هی میگفتن این چیزا رو به بچه نده  ولی چکار کنم منو کشته بود

بنظرم تمام كاربراي سايت ك زياد انلاين هستن تنهايي عميقي دارن
وای من امیدوار بودم بعد یکسال خوب بشه....منم پسرم ب پروتیین گاویی حساسیت داره که خودمم نمیخورم چون ش ...

منم خودم هیچی نمیخورم لبنیات و تخم مرغو اینا نمیخورم وبهش نمیدم

ولیوچندوقته ازعذای خودش خسته شده اصلا نمیخوره همش میخواد ازغذای ما بخوره ک اونم ادویه و رب و اینا داره وقتی هم ک میخوره شب بیچاره ام میکنه

تعجب میکنم از نظراتون این بچه داره دندون درمیاره اصلا کامنتا واقعا جالبه من خودم دخترم همینجور بود خ ...

دندون دراوردن ساده ترین علت بدقلقی بچه هاس

از ریفلاکس گرفته تا الرژی و گوش درد و هزارتا دلیل دیگه میتونه دلیلش باشه

ماچون باالرژی و ریفلاکس سروکارداشتیم میگیم شاید اینم مصکلم همین باشه شما چون تجربشو نداشتی همون اولین علتو میگی و تعجب میکنی ازنظرات ما

وای من امیدوار بودم بعد یکسال خوب بشه....منم پسرم ب پروتیین گاویی حساسیت داره که خودمم نمیخورم چون ش ...

پروتئین گاوی و تخم مرع بارزترینشونه ولی ممکنه به خیلی چیزای دیگه هم حساسیت داشته باشن

من چندوقت بود بهش موز میدادم حس میکردم خیلی بیتابه شبا وقتی قطع کردم بهترشد فهمیدم مال موزه بوده

سردش نیست ؟موقع خواب جوراب بکن پاش  شاید اینکه میاد تو بعلت به بهانه ی شیر میخواد گرمش بشه

پتو روش نگه نمیداره ولی لباس زیاد تنش میکنم چون هی پتو رو میندازه کنار ولی جوراب پاش نکردم اینم امتحان میکنم 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
دختر من بچه که بود مرتب نمیخوابید نه شب نه روز   دکتر بهش یه شربت ارام بخش داد یادم نیست چی بود ...

منم یه شربت ارام بخش ب اسم بی بی سد دارم بهش دادم دیشب ولی انگار از شبای دیگه بدتر بود چون جیغم میکشید 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2706