2737
2734
عنوان

چن شبه بچم دایم دلش میخاد میک بزنه و بخابه دیونم کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 519 بازدید | 97 پست
استارتر عزیز اگر شبا هر نیم ساعت با گریه و جیغ بیدار میشه دو علت داره یا گوشش التهاب داره یا داره دن ...

ممنون امروز میبرمش دکتر میگم ببینه چشه دیگه واقعا درمونده شدم 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
پستونک نمیخوره بهش بدی؟ اگر نمیخوره یه کم شیرخشک بده

نه اصلا نمیگیره پستونکو باشه شیرخشکم امتحان میکنم 

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای جدی؟؟این تازگیا اینطوری شده 

اره به نظرم عادته. 

من كه ميخوام يك سال و دو سه ماهگي بگيريمش از شير

تازه دكتر هم بهم گفته شيرت رقيقه بچه وزن نميگيره بايد شيرخشك بدي ولي اصلاااا لب ب شير خشك نميزنه 😬😬😬

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
سلام خوبی؟بچه دارشدی بسلامتی؟

سلام عزیزم اره

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2731

همه اینایی که گفتی مربوط به دندونش دخترم الان ۶ ماهش دندونای دیگشو  درمیاره  نع خواب داره نه حال بازی کردن فقط جیغ میکشه  یه چیزی میخواد که بزار لای دندوناش 

[QUOTE=108451742]به سلامتی ایشالا اخه چندوقت نبودم انگار پارسال بود ک امضات براعروسیت بود الان اومدم دیدم امضات بچ

سلامت باشی گلم اره هفت ماه بعد عروسیم باردار شدم

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏
2738