2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا بیشتر مردم اصلا توجه نمی کنن این پروفایل اصلا ربطی بهشون داره یا نه فقط می گن چه باحاله و می زارن

بعضیا باید اسکار بی شرفی و نمک نشناسی بگیرن....                                           شیطونکم  تیکر عروسیمه  
2731

اسی چه اصراری داری بگی این طرف داره خیانت میکنه خوب نیس ادم تو زندگی شخصی دیگران دخالت کنه هرچی که هست به خودش مربوطه

گاهی اوقات باید از کنار اونایی که با محبت هار کردی بگذری و بگی"چخه"🙂
سوال بودبرام خب😟😟😟😟چرا دعوام میتونید؟😢

منم همه اهنگام غمگین و شکست عشقیه ربطی نداره ک تازه تو ماشین میزارم بعضی وقتا با شوهرم میریم‌ تو حس بلندبلند میخونیم یکی ببینه فک میکنه چ شکستی خوردیم😂😂😂😂😂

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2740
بابا بیشتر مردم اصلا توجه نمی کنن این پروفایل اصلا ربطی بهشون داره یا نه فقط می گن چه باحاله و می زا ...

ولی من خیلی دقیق طبق حال وروزم میزارم،یبارخیلی ناراحت بودم عکس یه چشم درحال اشک ریختن روگذاشتم پس چرا صدنفراومدن گفتن چته؟

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈
بابا بیشتر مردم اصلا توجه نمی کنن این پروفایل اصلا ربطی بهشون داره یا نه فقط می گن چه باحاله و می زا ...

😏 بقول شما هر کی رو دیدیم فک میکردم الکیه 

ولی واقعن همینجوره 

چرا باید مردی وقتی کنار همسرشع بلید بهش عشق بده خوشحال باشه .میره اهنگ چس ناله میزاره 🤔

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔
ولی من خیلی دقیق طبق حال وروزم میزارم،یبارخیلی ناراحت بودم عکس یه چشم درحال اشک ریختن روگذاشتم پس چر ...

دوستمم گاعی وقتی عکس مادرشو میزاشت فوت شده 

گفتم شیرین چی شده دلتنگی 

گفت وفتی کسی اذیتم کنه دلم تنگ مامانم میشه 😔😔 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔