2737
2734
اونوقت بچه هایه سوال،اگه یه متاهل که کنارهمسرشه همیشه آهنگ پیشوازای عاشقانه وغمگین بزاره چی؟

وا خب شاید خوشش میاد از اهنگه 😐😐😐

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
اونوقت بچه هایه سوال،اگه یه متاهل که کنارهمسرشه همیشه آهنگ پیشوازای عاشقانه وغمگین بزاره چی؟

هزار یک درصد دلش ب کسی فکر میکنه که ازش دوره 😒

اینو بدون هیچ وقت یه زن یا مرد متاهل تا وقتی همو دوس دارن عاشقانه دیگه وقت نمیکنن بیان آهنگ غمگین گوش بدن اصلن تمام وقتشون فکر تلاش کار برای زندگی کنار همسرشونه 

ولی مرد یا زنی که ازین کارا کنه عکس غمگین بزاره پروفایلش ینی بعله .چیزی تو دلشه کسی تو دلشه که هیچکس جز خودش نمیدونه 

کاش هیچ آرزویی آرزو نمونه 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ادم باید برای شریک زندگیش یه حریم خصوصی باقی بذاره مگه زندانه که جرئت  نفس کشیدن نداشته باشه.وقتی فرد آدم خوبیه و دروغ پرداز نیست یه عکس پروفایل هیچ معنایی نداره. 

هزار یک درصد دلش ب کسی فکر میکنه که ازش دوره 😒 اینو بدون هیچ وقت یه زن یا مرد متاهل تا وقتی همو دو ...

چقد شما بددلی 

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.
2731
به قول معلم های ادبیات تو مدرسه این بیت اشاره به خداوند داره😂ماهم مثلا نمیفهمیدیم😕

کوفت😂😂😂😂😂😂😘

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈
2740
وا خب شاید خوشش میاد از اهنگه 😐😐😐

نه خب خیلی غمگین وسوزناک😆برام سوال بودعزیزم

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈
بی خیال هزار علت می تونه داشته باشه . اگه زنه عمرا بفهمی . باز اگه مرد باشه امیدی هست

😂😂😂😂موافقم