2737
2739
عنوان

میخوام باردار بشم هر چه زودتر

3205 بازدید | 61 پست

سلام بچه ها 

سه ماهه تو اقدامم ولی هنوز باردار نشدم چیکار باید بکنم تا زودتر باردار بشم و به مشکلی برنخورم 

اساتید راهنمایی کنین روشهای اصولی و سنتی رو بگین همه استفاده کنیم.

ممنون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

ورزش و تغذیه سالم و دوری از استرس😀

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

وای اسم نی نی میاد دلم قیلی ویلی میره ولی مهم خواست خداس

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738

من  دو سال تو اقدام بودم نمیشد

روش من که رو منا تاثیر دشت 

هر شب رحمم از رو لباس با اتو گرم{ نه داغ } میکشیدم اتو رو از برق درار غذا های با طبع گرم میخوردم تو نت بزنی میاد 

تو یک ماه که این کار کردم باردار شدم

بعد اگه مثلا زیاد نزدیکی نداشته باشی میگن بهتر مثلا یک هفته رابطه نداشته باش بعد که میدونی تخمک گذاریت اون موقع رابطه ذاشته باش

من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }

من دوسال هست شب روز گریه میکنم خدا نداده شما چ قشنگ نوشتی هر چی زودتر میخام باردار بشم..ان شاالله دامن همه سبز بشه

و خدایی ک دراین نزدیکی هست حتما کمکم میکنه ک منم ب حاجتم برسم (یه نی نی سالم وصالح)ان شاالله  

به نشدش فکرنکن..غذاباطبع گرم بخور خوداسترس اینک نشه مانع میشه..بخودت زیادتلقین کن اصا بابچت توفکرت زندگی کن قبول کن ک داریش..من ازبعدروانی شومیگم...موج منفی ندین..

بشنو ............ باورنکن
2706