2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شما خودت با این دستوری ک گفتی درس کردی؟؟خوب شده؟؟یا از نت سرچ کردی برام؟اگه خودت درس کردی چندتا سوال ...

نه من از نت گرفتم اینو، ولی بنظر خودم دستورش از بقیه درست تر بود 

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
خواهش میکنم عزیزم حتما درست کن خیلی خوشمزه اس

مقدار اردی رو ک گفتیم متوجه نشدم 

پیمانه ی من از بیرون گرفتم پلاستیکیه لیوان فک کنم اونا دقیقن دیگه سه چهارم پیمانه منظورته؟؟

پودر قند منظور خاک قنده ک مثل ارد میمونه دیگه؟؟شکر نمیشه نه؟؟

و اینکه من قاشق سوپ خوری ندارم میشه بگی چند قاشق غذا خوری شکر؟؟

2728
اها مرسی فدات لطف کردی

خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم 💗

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
خواهش میکنم عزیزم کاری نکردم 💗

ببخشید ب نطرت اون خامه ی توی این با این دستور خوشمزه میشه نمیخام از پنیر و خامه استفاده کنم اون دستور خامه ای ک گفتین بهتره ب نطرم و زله ی الوگورا رو هم متوجه نشدم چجوری استفاده کنم رو میوه ها

ببخشید ب نطرت اون خامه ی توی این با این دستور خوشمزه میشه نمیخام از پنیر و خامه استفاده کنم اون دستو ...

عزیزم خمیر رو درست میکنی 

کرم پاتی رو هم که گفته درست میکنی بعد از اینکه از فر خمیر رو در آوردی میریزی داخلش میوه هم میزاری روش 

بعد ژله آلواورا توی آب حل میکنی میریزی رو میوه ها میذاری یخچال تا ۲۰ دقیقه نیم ساعت

2738
عزیزم خمیر رو درست میکنی  کرم پاتی رو هم که گفته درست میکنی بعد از اینکه از فر خمیر رو در آورد ...

عشقم میگن ژله اوورا یا ژلاتین نیم بند بشه بعد بریزین روی میوه ها اگه همونجوری ابکی بریزیم تارتمون خراب میشه کراستش

عشقم میگن ژله اوورا یا ژلاتین نیم بند بشه بعد بریزین روی میوه ها اگه همونجوری ابکی بریزیم تارتمون خر ...

آها حتما اینطوره ممنون

اخه عزیزم شوهرم بد دله نمیزاره بیرون برم تنهایی  نمیخوامم ب اون بگم بخر خوب اگه دستور سسو بلدی ...

شوهر منم همینطوره حتما خونه مامانتم بخوای بری میگه مادرت بیاددنبالت

🤲خدایا خیلی انتظار سخته اینکه ندونی باید منتظر باشی یا بیخیال بشی ، خدایا هیچ وقت هیچ زنی رو ناامید نکن از مادر شدنش😔چون درد داره اینکه آدم ندونه قراره مادر بشه یان ،از ی جایی ب بعد خودشو میزنه ب بیخیالی ولی این بیخیالی نیس حس ناامیدی هس ک تو وجود اون زن ایجاد شده😢خدایا ب همه منتظرا بچه بده ب منم بچه بده ۵ سال شد دیگه خسته شدم همسرمم ازم سرد شده دلش بچه میخواد حق داره خدایا خودت دل همسرمو شاد کن
عزیزم خمیر رو درست میکنی  کرم پاتی رو هم که گفته درست میکنی بعد از اینکه از فر خمیر رو در آورد ...

همون قسمت زله الوورا منطورمه مث باقیه زله ها درس کنم؟؟ی لیوان ابجوش بعدم ی لیوان اب سرد؟؟چقدر بریزم رو میوه ها چند قاشق؟؟بعدم اون ک ژله رو ریختم رو میوه ها اون خمیر پایینی خراب نمیشه؟؟

عشقم میگن ژله اوورا یا ژلاتین نیم بند بشه بعد بریزین روی میوه ها اگه همونجوری ابکی بریزیم تارتمون خر ...

شما درس کردی نیم بند ینی چجوری کامل توضیح میدی بهم؟اگه خودت درس کردی دستوری رو ک خودت درس میکنی بهم میدی لطفا؟؟

2706