2733
2739
عنوان

فکر کنم باید طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2755 بازدید | 175 پست
وای مثل شوهر من،همه کارای مادرش با اینه دکتر ببرتش ،خرید ببرتش بیرون ببرتش،همه کار،من توی دلم میگم پ ...

مشکل شما این هست که زن قانعی هستی و خرجت کمه،پیشنهاد من این هست که کم کم خرجت رو ببری بالا مثلا اگه برنج پاکستانی میخورین به شوهرت بگی خوب نیست و ضرر داره برنج ایرانی بگیر،یا اینکه بگو هوس غذای بیرون کردم و فلان رستوران فلان غذاش عالیه و مگه آدم چقدر زنده هست باید خوش بگذرونه یا اینکه هر چی مد میشه بخرید یا لوازم آرایش گرون بخری خلاصه جیبش رو خالی کنی البته اگه دوست داری  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همشو کشیدم تازگی دوقلوهامو از دست دادم افسردگی اون هنوز تو وجودمه بعد مادرشوهر آشغالم میگه من بای ...

عزیزم اهمیت به حرفاش نده گلم والا مادرشوهره منم فقط چپو راسن بهم چیز میگفت هنوزم پشت سرم یسری حرفا میزنه ولی من جوابشو تواین ۷سال فقط دوبار دادم !من نمیتونم ببخشمش ولی هممون میمیریم وقتی مردیم قبل اینکه بریم اون جهان تمام کارایی که کردیم جلو چشممون میاد هرکیو ناراحت کردیم دل هرکیو شکوندیم با تمام وجود حسش میکنیم !هرکار خیری هم کردیم نتیجشو اون دنیا حتما میبینیم حتی حسش میکنیم بسپارش به خدا!ببین زندگیت چجوریه اگر شوهرت باحرفات رام میشه باهاش حرف بزن نمیشه ببرش مشاوره نیومد بگو طلاقه ولی بهش بگو تو دوست داری طلاق بگیری؟بگو یلحظه فکر کن مامانت نباشه این وسط خودت تصمیم بگیر!ببین چی میگه

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
 شما فکر جلوتو نشون بده.اونی ک طلاق میگیره باید همه کاره باشه تا زندگیش بچرخه.

ولی اونی که طلاق نمیگیره اخرش میشه یه آدم افسرده و خشمگین

به نظرت ارزش داره آدم توی یه زندگی بیمار بمونه ؟ یا چون طلاق زحمت داره و باید مسئولیت پذیر باشیم و سخته، توی ازدواج نادرست بمونیم ؟

😁
2731
ولی اونی که طلاق نمیگیره اخرش میشه یه آدم افسرده و خشمگین به نظرت ارزش داره آدم توی یه زندگی بیمار ...

عزیزم خدا چرا حتی توی قرآنشم سوره طلاق رو آورده؟؟؟وقتی زندگیتون واقعا راه به جایی نداره باید جدا شی!درسته سخته ولی بعدش بستگی به روحیه خودت داره هم از لحاظ بدنی هم روحی!

وقتی آدمهای  کوچک رو برای خودمون خیلی بزرگ کنیم،هم اونهارو به اشتباه میندازیم هم خودمون رو!
مشکل شما این هست که زن قانعی هستی و خرجت کمه،پیشنهاد من این هست که کم کم خرجت رو ببری بالا مثلا اگه ...

بنده خدا واسه خورد و خوراک حرفی نمیزنه خدایش همیشه توی زندگیم از لحاظ خورد و خوراک بهترین ها بوده،بازم مال من خوبه ولی برای خودش اصلا هیچی نمیگیره ،لباس من باشم زورش کنم بگیره،میگه دارم میپوشم،یا مثلا گوشیش الان با ذغال سنگ کار میکنه میگم تورو خدا گوشی بگیر برای خودتت این هنگه،میگه ولش کن کارم رو راه میندازه،

من خودم اون اوایل خیلی لذیت میشدم خیلی ریخت و پاش های زیادی داشت برای خانواده اش منم با مشاور اون موقع هادر تماس بودم قرار شد که جلو این خرج ها گرفته بشه ،مشاوره گفت بندازش توی قسط،منم دیدم چی بهتر او قسط وام مسکن،رفتم دنبال خونه و با دربه دری خونه گرفتم گفتم حالا قسطش رو بده،یخورده از ریخت و پاشاش کم شد

ولی میگم چه میشه کرد،مثلا الان مادرشوهرم و پدرشوهرم میان میگن اههههههههه کربلا دلمون میخواد،شوهرم تو فکرشه اونا رو بفرسته،ولی من بهش هم میگفتم ،اگر یه کربلا خالی بود بازم ادم جور میکرد بفرسته ولی بابای تو خرج داره،(پدرشوهرم عشقه خریده،همش میخواد بره کربلا برای بازارش میخواد بره،من مطمعنم مکه رفته بود میگفت رفتم زیارت کردم یه بار بعد رفتم بازارها رو گشتم☹)بعد یه طوری اند که مهمون زیاد دارن حتما باید ۲۰۰ نفر شام بدن،کلا فکر کنم ۲۰ میلیون هزینه اش میشه،به شوهرم میگم حق بچه منه،حق خود منه که توی خونه یه خواب طبقه چهارم بدون اسانسور دادم با خواهرت و شوهرخواهرت و پدر و مادرت زندگی میکنم،کربلا خالی نیست که خیلی بقلش خرج داره،میگه چیکار کنم دلشوم میخواد خوب پیرن....

بعد پسر عموهاش میان به شوهرم میگن تو چه پسری هستی مامان بابات رو تا الان نفرستادی؟؟؟؟؟ شوهرم بیشتر اتیشی میشه،

عمو شوهرم اشپز کاروانه ،ماهی دوبار کربلا هرسری این میره پدرشوهرم میاد میگه اره فلانی بهم گفته چرا داداشت تورو نمیبره؟؟؟؟ منم بهشون میگم من خودم میرم به اون کاری ندارم،بابا اون اشپزه برای کار میره به تو چیکار داره اخه😫😫😫😫نمیدونم دیگه این جنگولک جدید رو چجوری هضم کنم😭😭

برای شادی روح مادربزرگ و خاله عزیزم لطفا یه حمد بخونید،ممنونم
مشکل شما این هست که زن قانعی هستی و خرجت کمه،پیشنهاد من این هست که کم کم خرجت رو ببری بالا مثلا اگه ...

ببین خونه هم میخواستیم بخریم من نذاشتم به خانواده اش بگه،از راه دوستی اینکه مامانت اینا بفهمم غصه میخوره و ال بل نگو،نگفت بهشون،اگر اونا میفهمیدن ما دنبال خونه ایم برای شوهرم یه خرج میتراشیدن،من معالمه کردم ،قولنامه  بعد بهشون گفتیم،وقتی هم فهمیدن اینقدر میخواستن نظر شوهرم رو عوص کنن که مثل شیر بودم نذاشتم

2738
مادر شوهر منم این کارو میکنه،ببین وقتی در مورد خانوادش میخواهید صحبت کنید میتونی اول چک کنی ببینی کس ...

ببین حالا به من شوهرخواهرش میگفت چرا خونه مادرت اینا میری،نباید بری اینقدر هفته ایی یه بار باید بری ،تو باید بیای پایین اینجا پیش ما،من میگفتم اونجا خوب راحترم،میگفت اشتباهت اینه دیگه اینجا باید راحتر باشی🤯🤯🤯🤯🤯

کی خونه مادرشوهر و خواهرشوهرش راحتر از خونه پدرشه که من باشم؟؟؟؟؟؟؟

اگر بدونی من چیا کشیدم که گفتم هضم کردم،۳سال تموم مریضی کشیدم از دست اینا اینقدر بهم فشار روحی اوردن،۳ سال زجر و عذاب منو توی بیمارستان ها و درمانگاه ها دیدن تا گفتم یخورده بیخیالم شدن و کاری ندارن بهم،گفتن ۳ سال راحته ولی برای من خیلی وحشتناک بود،منم اینقدر درد و عذاب کشیدم گفتم بیخیال

مادر شوهر منم این کارو میکنه،ببین وقتی در مورد خانوادش میخواهید صحبت کنید میتونی اول چک کنی ببینی کس ...

من مادرشوهرم به بیرون رفتنم گیر میده یکبار با دوستام رفتم بیرون ما اهل اینجور برنامه ها نیستیم ببین اینکار شما نوعی شیره مالیدن سر خودته مشکل باید از ریشه حل شه وقتی شوهرم اینقدر بچه ننس ک حاضر نیست از من در برابر حقم دفاع کنه من چیکار منم؟من پارسال یه فرصت دوباره دادم و از طلاق صرف نظر کردم خودشون اومدن دنبالم ولی قبولشون عمل نکردن 

دختر و پسر قشنگم پر کشیدین لياقت شما موندن تو اين دنيايه نامرد نبود
چرابدنت لخت شده😐

منحرف کی بودی تو😂😂😂😂

شوخی کردم😀

تا امروز هر چی استرس و سختی و انرژی منفی تو زندگیم داشتم بستمه ازین به بعد فقط میخوام بخندم و شاد باشم و مهربون،میخوام قدر لحظه هامو بدونم و کنار عزیزام از زندگیم لذت ببرم ،میخوام زندگی کنم ،مطمئنم اینطوری خدا هم بیشتر دوستم داره🥰🥰

استارتر باورکن هممون مشکل توروداریم!به منم دیشب میگفت بزرگش کردم که پیشم باشه وخرجمو بده!میگفت خودتم پسرداری وپس فردا سرت میاد..به طلاق فکر نکن عزیزم صبور باش؛بالاخره میگذره!اخرش میفتن میمیرن دیگه.😀

منحرف کی بودی تو😂😂😂😂 شوخی کردم😀

😂😂😂😂😂اره خدای نحرفم فک کردم لختش کردن ...

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃

آخه دلیلت برای طلاق کافی نیست واقعا 

البته من جای تو نیستم شاید خیلی سختته اما سعی کن بسازی زندگیتو 

فکر نکن طلاق بگیری بعدش تند تند پشت هم موقعیت های بهتر برات میاد. 

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
آخه دلیلت برای طلاق کافی نیست واقعا  البته من جای تو نیستم شاید خیلی سختته اما سعی کن بسازی زن ...

دیگ میخوام پیش نیاد

دختر و پسر قشنگم پر کشیدین لياقت شما موندن تو اين دنيايه نامرد نبود
2706