2737
2734
عنوان

از خودم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 961 بازدید | 55 پست

ببین ولی من ازشوهرم مشورت کردم نتیجه داد مثلا یادم داد به این جاریم بگم که حالا که اعتمادتو بهم از دست دادی و پشت یرمن الکی حرف درمیاد منم رابطمو کمتر میکنم و رسمی ترمیشم مشکل پیش نیاد واقعا ج داد کم محلی کردن ج میده

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
اره زیاد میحرفم ولی واقعا من ادمارو دوس دارم دست خودم نیس دوس دارم محبت کنم مثلا میان خونمون انقد سر ...

منم مثل شما هستم بیش از حد محبت میکنم بیشتر از بقیه جاری ها برا پدرو مادر شوهرم و خواهرشوهرا کار میکنم ولی به این چیزا نیست باید یاد بگیریم کی چه کاری انجام بدیم این جاری بزرگمو همه دوستدارن خواهرشوهرم خودش بهمگفت اون سیاست داره میدونه چطور رفتار کنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هستی جان باید به خودت بقبولونی که اعتماد به نفس داری باید باور کنی که بالاتر از همه ای من دارم این ک ...

من یکم اضافه وزن دارم ولی جاریام کلا هم چاقن هم قدکوتاه ظاهری من خ بهترم قدم بلنده و صورتتم متوسطه ولی اینا بمب اعتماد بنفسن خودم تعجب میکنم

2728
منم مثل شما هستم بیش از حد محبت میکنم بیشتر از بقیه جاری ها برا پدرو مادر شوهرم و خواهرشوهرا کار میک ...

خوبه که دقیقا همو درک میکنیم مثل همیم مثلا من بعضی مواقع حرفایی میگم که زشت نیس ازساده گیه ولی جاریم میاد تویه جمع دگه باخنده میگه اون حرف چی بود اون شب گفتی شوهرم بارها بهم گفته همون لحظه جوابشو بده بگو حرفم درس بکود نذار فک کنه حق بااونه ولی من خجالت میکشم بگم😯

منم یه هفتس رویه رو عوض کردم بنده خدا خواهرشوهرام عالین فقط این جاریم داره بعد فوت مادرشوهرم برامن مادرشوهربازی درمیاره شوهرمم میگه الان کمه بعدابیشترمیشه سعی کن نذاری اختیارتودست بگیره شوهرم  خ جدیه وعاشق صلابتشم

راست میگه خودتو دست بالا بگیر فکر نکنه کسیه منم بارها این کارو کردم چند روز پیش خونه مادروهر داشتم پیاز ریز میکردم گفت چقدر درشت ریزتر کن منم ظرفو برداشتم جلوش گذاشتم گفتم ریزتر میخای یه تکونی به خودت بده خودت ریز کن

2738
راست میگه خودتو دست بالا بگیر فکر نکنه کسیه منم بارها این کارو کردم چند روز پیش خونه مادروهر داشتم پ ...

اره این حرفا بدتر اذیت میکنه ادمو تومسایل واقعا کم ارزشم میخان خودشونو نشون بدن وبگن ما بلد نیستیم من خودم یه بارم ازکسی ایراد نگرفتما

منم میدونم تقصیر منه منو تو مششکلمون اینه که دوست نداریم کسی ازدستمون ناراحت بشه ولی هستی جان نمیشه. ...

اخه مگه مهربونی چشه چرا مردم انقد بدی رو دوس دارن بدجنسی رو دوس دارن واقعا متاسفم که نیت پاک انقد بیارزشه

باید صدامون یکم محکمتر باشه هیچوقت از خودمون بد نگیم همش خوبی هامونو بگیم از خودمون جلو خودمون تعریف ...

اره اینو قبول دارم یکی ازم تعریف کنه انقد خودمو کوچیک میکنم میگم نه و اینطورنیس طرف حرفشو پس میگیره

همین جاریم هزاران بار خواسته منو جلو خونواده شوهر خراب کنه بچمو خراب کنه مثلا میگه چرا حلیمت اینقدر گوشتش کمه جلو پدرشوهر مگه نباید گوشت زیاد بریزی خوبه همونو من برا پدرشوهر اوردم تو چی؟یا همش میگه حسین ونو خراب کرد من دیدم حسین اونو برداشته بود

اره اینو قبول دارم یکی ازم تعریف کنه انقد خودمو کوچیک میکنم میگم نه و اینطورنیس طرف حرفشو پس میگیره

به خدا هستی تو خونواده شوهرمن جاری بزرگه من که خواهرشوهرارو ادم حساب نمیکنه و تحویلشون نمیگیره خیلی عزیزتره خیلی هم رسمی حرف میزنه و بی احترامیهم نمیکنه ولی صمیمی نیست

2706