2733
2734
عنوان

از خودم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 961 بازدید | 55 پست
حسابداری

موفق باشی عزیزم خ شبیه خودمی منم فوق سلولی مولکولی تموم کردم ولی برادکترا انقد شرایط کاری بده که فعلا ناامیدشم منم توشهرشوهرم غریبم وخواهرشوهرام فرشتن جاریامم بدنیستن ولی تازه سرناسازگاری زدن باهام ینی تازه شروع شده همسرم میگه رابطتتو کم و معقولترکنی اوناهم حدشونو میدونن وپاپیچ نمیشن میگم اختلاف نداریم ولی احساس خطرکردم

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
من دیگه فوق بلاتر رو نمیخونم باید یه کم تجدید نظر کنی ایران جای این حرکتا نیست . باید به مسائل مالی ...

دقیقا بنظرم دنبال شغل بره بهتره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره راست میگی قسم خوردن نشونه ضعفه شوهر منم میگه منم نمتونم جواب بدم یا از خودم دفاع کنم

ینی روزی صدبار بخودم فحش میدم که چرا اعتماد بنفس ندارم سخت نیستا انقد که ما ساده ایم اینطور میشه

ینی روزی صدبار بخودم فحش میدم که چرا اعتماد بنفس ندارم سخت نیستا انقد که ما ساده ایم اینطور میشه

نمی فهمم اعتماد به نفس یعنی چی ؟؟

خوب حرفی رو فکر میکنی و پردازش میکنی میپرسی بعد بیان میکنی .... اعتماد به نفس چیه دقیقا ؟؟ مگه چیزی میخوایم تو روابط خانوادگی بسازیم ؟؟؟

اموزشهای برنامه نویسی درخواستی
2731

اعتماد به نفس خیلی مهمه.توجه کردین خیلی پولدارا هیچی نیستن ولی چقدر اعتماد به نفس دارن؟به نظرم پول تواین قضیه خیلی مهمه جاری کوچیکمم فکر میکنه باباش از بابای من وضعش بهتره نمدونم چرا جلو من اینقدراعتماد به نفس داره

اعتماد بنفس ینی اینکه به خودت ایمان داشته باشی به حرفی که داری میگی به کاری که میکنی. مثلا من انقد ازنقطه ضعف میحرفم وبا تردید که طرف مقابل حرفمو باور نمیکنه این جواب جاریم بود درمقابل ایه قسم من...

یکم فکر کن شاید حواست نبوده لابلای شوخیات گفتی

مطمینی یکم دگه فک کن بالاخره شاید گفتی

من اعتمادمو بهت از دست دادم

سعی کن زیاد با بقیه شوخی نکن درمورد خودت بحرف

ببین کلا حرفاهمه توهینه ولی من نتونستم محکم جوابشو بدم

واقعاحس میکنم هیچی نیستم با اینکه خوشگلتر از جاریمم سطح خوانوادم بهتره و تحصیلاتم بیشتره ولی بازمجلوش نمتونم خودمو بالاتر ببینم این یعنی اعتماد به نفس پایین که اجازه میده دیگران بهت بی احترامی کنن

2738
اعتماد به نفس خیلی مهمه.توجه کردین خیلی پولدارا هیچی نیستن ولی چقدر اعتماد به نفس دارن؟به نظرم پول ت ...

اره پولم مهمه ولی بنظرم ذاتیه وضع مالی خانواده من ازخانواده همسرم خ بهتره و خ تفاوت داریم باهم ولی بازمن تو نقطه ضعفم بنظرم درونیه

اعتماد بنفس ینی اینکه به خودت ایمان داشته باشی به حرفی که داری میگی به کاری که میکنی. مثلا من انقد ا ...

یکی از مشکلات تو شاید مثل من اینه کهدوست داری با بقیه صمیمی شی برا همین هر حرفی رو میزنی و پر حرفی میکنی و بعد پشیمون میشی که چرا این حرفو زدی

واقعاحس میکنم هیچی نیستم با اینکه خوشگلتر از جاریمم سطح خوانوادم بهتره و تحصیلاتم بیشتره ولی بازمجلو ...

خخخ اینجا یه جمله معروف هس که تو نی نی سایت میگن 

من توام یا تو منی 

ببخش زیاد نظر دادم باید خودت بیشترمیحرفیدی ولی شبیه من بودی هیجان زده شدم

یکی از مشکلات تو شاید مثل من اینه کهدوست داری با بقیه صمیمی شی برا همین هر حرفی رو میزنی و پر حرفی م ...

اره زیاد میحرفم ولی واقعا من ادمارو دوس دارم دست خودم نیس دوس دارم محبت کنم مثلا میان خونمون انقد سر غذا خوردن تعارف میکنم یه بارشوهرهمین جاریم ضایعم کرد ینی مردم ازخجالت

یه عامل دیگه پدرو مادره اگه پدرو مادر ضعیف باشن بچه هام همینطور میشن منم به اونا رفتم

خ بده پدرمادرم تحصیلکردن خودم هم همینم خانوادم فرهنگین ولی یکم تو مسایل مربوط به روابط اجتماعی تجربه نداریم مسخرس

هستی جان باید به خودت بقبولونی که اعتماد به نفس داری باید باور کنی که بالاتر از همه ای من دارم این کارو میکنم و گاهی جواب میده باید محکم حرف بزنی باید به ودت خیلی برسی گاهی هیکل بد یا صورت جوشدار اعتمادو از ادم میگیره

2706