2737
2734
عنوان

از خودم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 961 بازدید | 55 پست

ولی احساس میکنم میتونم دگه اون ادم سابق نباشم عزیزم شوهرمنم قبلا هیئت علمی بود شما سعی کن بخونی درسته کارنیس ولی شوهرم همش میگه ادم باید توکارش 20 باشه تا همه خواهانش باشن الان تو دانشگاه کارشناس ازمایشگاهه قبلا با فوق هیئت علمی بود دکترا دانشگاهپزشکی قبول شد  رشته داروهای گیاهی ولی دوس داش پول دربیاره الان یه شرکت زدیم چون رشتم باهاش میخونه خ داریم پیشرفت نیکنیم عاشق صبرشم واینکه همه دوستاش دکترا گرفتنو هیئت علمی شدن ولی این به کارش ایمان داره گفته کارم گرف دکترا میرم خارج میخونم

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
اره اینو قبول دارم یکی ازم تعریف کنه انقد خودمو کوچیک میکنم میگم نه و اینطورنیس طرف حرفشو پس میگیره

خخخ من چون صورتم لاغره میخام برم تزریق چربی به پوستم میرسم قبلا مجردی همه ازم تعریف میکردن تو کلاسی که هم ناز بودن و پولدار استادزبانمون کلی از من تعریف کرد که چقدر شما نازو خوشگلین.ولی خودم ول کردم و زشت شدم بهم میگن چقدر صورتم لاغره صورتم لک بارداری افتاده که داره میره با پلاسمادرمانی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به خدا هستی تو خونواده شوهرمن جاری بزرگه من که خواهرشوهرارو ادم حساب نمیکنه و تحویلشون نمیگیره خیلی ...

میدونی ممکنه درظاهراحترام بزارن ولی از رو ترسه قلبا دوسش ندارن ببین من نه روش خودمونو قبول دارم نه جاری بزرگتو بنظرم بینابین این دوباید باشه

خخخ من چون صورتم لاغره میخام برم تزریق چربی به پوستم میرسم قبلا مجردی همه ازم تعریف میکردن تو کلاسی ...

اره حتما بخودت برس بنظرم اگه دکتر طب سنتی میشناسی حتما برو خ تاثیرشون عالیه اگه تو ساری بودی دکتر طب سنتی عالی برات معرفی میکردم

2731
ولی احساس میکنم میتونم دگه اون ادم سابق نباشم عزیزم شوهرمنم قبلا هیئت علمی بود شما سعی کن بخونی درست ...

انشالاه هستی جان اینقدر پدرشوهرم بهم میگه مگه چقدر میخای زندگی کنی وقتتو رو درس گذاشتی منم گفتم من عاشق درس خوندنم مگه زندگی کردن چیه.هدف داشتنه و بهش رسیدن.گفتم خوبه منم مثل بقیه تا 11 خواب باشمو کارایه تکراری و روزمره رو انجام بدم؟33 سالمه و یه بچه سه و نیم دارم پدر شوهر میگه حامله شم منظورش اینه ولی من گفتم تا قبول نشم بچه بعدیرو نمیارم ولی تصمیم دارم 4ماه دیگه بعد ازمون حامله شم

انشالله میشی نگران نباش منم 33 سالمه تازه میخاماقدام به بارداری کنم شماکه یه بچه هم داری اصلا نگران نباش روهدفت تمرکز کن

عزیزم شما از همه نظر از بقیه بالاتر هستی چرا خودت رو دست کم میگیری منم فوق لیسانس دارم و شاغلم در حالیکه هیچ کدوم از خانوداه همسرم شاغل نیستن همین باعث شده اونا بهم بیشتر احترام میزارن خیلی تو جمع خانواده همسرم صحبت نمیکنم ولی اگه چیزی هم بهم بگن جوابشو خیلی محترمانه میدم ولی خواهر شوهرهام و جاریم معمولا زیاد صحبت میکنن و صدای جاریم معمولا بلنده حالا جدیدا اونم داره مثل من رفتار میکنه و سعی میکنه کمتر حرف بزنه 

چون من همیشه میگم من دنبال خاله زنک بازی نیستم و خوشم نمیاد سر هر چیز الکی صحبت و بحث کنم بیشتر سعی میکنم شنونده باشم مگه اینکه خودشون ازم نظر بخوان

به نظر منم هرچی با خانواده همسرت رسمی تر باشی بهتره چون اجازه دخالت به خودشون رو نمیدن بزار هرچی دوست دارن در موردت فکر کنن ولی هیچ وقت نزار بهت بی احترامی بشه و نزار دیگران برای زندگیت تصمیم بگیرن مثلا به پدر شوهر شما دوباره باردار شدن شما اصلا مرتبط نیست و این یه مسئله شخصیه

2740

بله سعی میکنم کمتر حرف بزنم و رسمی تر برخورد کنم یه دفه دختر خواهر شوهرم که 10سال از من کوچیکتره بهم میگه سعی کن همیشه خونتو تمیز کنی مثل من منم گفتم من درس میخونم و در حد معمولی کافیه خونم تمیز باشه اونم گفت خودتو کشتی با این درس خوندنت

منم ساکت شدم و هیچی نگفتم اونم هرچی دوست داشت گفت منو خاکستر کرد

عزیزم دیگه گذشته ها گذشته باید همون موقع جوابشو میدادی ولی اشکال نداره کلی وقت داری از خجالتشون در بیای