2733
2739
عنوان

منم یبار به شوهرم خیانت کردم وتوبه کردم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 82798 بازدید | 131 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بعدش هم من ازش سردوناامیدشدم و توی شبکه مجازی با یه مردمجردی چت میکردم تاانروز بهش وفاداربودم ولی حس نیکردم دیگه مال من نیس و براحتی باهمه ارتباط میگیره براهمون منم خیانت کردم و.منم درحد خمون پیام دادن.و ابراز علاقه من واون اقا.. حتی اون اقامیگفت طلاق بگیری من باهات ازدواج میکنم چون عکسمم دیده بود منم عکس اونو.ولی خب بعدازیه مدت کوتاه حرف زدن دیدم نمیتونم حالم بدمیشه ازاینجورزندگی.ک خیانت همش باشه.. بعدب اون اقا گفتم ک من نمیتونم ازهمسرم جدابشم و باهاش کات کردم.. الان چن ماه میگزره ازروش و من پشیمونم و نمیدونم چیکارکنم ک خدامنوببخشه و همون زن وفاداروپاک بشم. همش میگم دیگه منم سابقم خراب شده و پاک نیستم😢

چرا واقعا نمیشه اینجا حرفی زد؟؟، خیلی سخته.... منم نمیتونم بگم

چون شما و مشکلتون رو میزارن وسط هر کس از دید خودش نظر میده و بعضی حتی حکم میدن و اصرار دارن حکمشون رو هم اجرا کنن

کائنات وجودی واحد است همه چیز و همه کس با نخی نا مرئی به هم بسته اند .مبادا آه  کسی را برآوری، مبادا دیگری را به خصوص اگر از تو ضعیف تر باشد بیازاری .فراموش نکن اندوه آدمی تنها در آن سوی دنیا ممکن است همه انسان ها را اندوهگین کند و شادمانی یک نفر ممکن است همه را شادمان کند.
2728
عزیزم اگه توبه کردی پیش خدا بکن گناهتو بازگو نکن اینجا حکم خدایی برات میبرن که پشیمونت میکنن از گفتن ...

اعتراف به گناه پیش دیگران خودش گناه بزرگیه چون آدم آبروی خودشو میبره و آبروی مؤمن حرمتش از کعبه بیشتره،خدا ستارالعیوبه

آیت الله بهجت:گشتیم و گشتیم ذکری بالاتر از صلوات پیدا نکردیم.
بعدش هم من ازش سردوناامیدشدم و توی شبکه مجازی با یه مردمجردی چت میکردم تاانروز بهش وفاداربودم ولی حس ...

چطور راحت تونستی باهاش کات کنی؟ میشه بگی..‌. یعنی واقعا عاشقش نشدی درسته؟ 

من به تمام خواسته هام رسیدم. خدایا شکرت😍
2738
بعدش هم من ازش سردوناامیدشدم و توی شبکه مجازی با یه مردمجردی چت میکردم تاانروز بهش وفاداربودم ولی حس ...

خب شما توبه کردی و پشیمونی واقعن...از نظر خدا کسی که توبه میکنه از گناهاش،و نادمه...مث نوزادیه که از شکم مادر اومده باشه...همونقد پاک و معصوم...به شرطی که تکرار نشه

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
هم بهت حق میدم‌هم نه 

خو دیگه چیکارمیکردم میدونم اشتباه کردم ولی حتی الانشم شایددیگه باکسی نباشه ولی اعتمادم بهش سلب شده.خب کم سوتی ندیدم کم دروغ نشنیدم.منم ک احساسی.دنبال زندگی عاشقانه بودم 

2706