2737
2734
شوهرم خیلی بهم بی تفاوته من میخوام مثل خودش باشم روانی شدم شده اصلا هرروز موقع بیدار شدن موقع خوابید ...

اتفاقا باید برعکس باشی تا زندگی گرم شه .دنبال بهم زدن که نیستیم ....فردا بچه هامون چی ازمون یاد میگیرن 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سخته نه ؟

خییییلی ..منم کشیدم این دردو میفهمم چقدر برا یه زن سخته با کسی شب و روزشو سر کنه ک ببخشی یه بیشعور واقعیه 

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
2731

امضامم بخون

.باید یکی او را دوست می داشت! باید لااقل یکی او را دوست می داشت، یکی که مهربان و دلسوز بود، یکی که از او می پرسید: «دلش می خواهد به گردش برود، یا غذا بخورد؟» یا کسی که به او می گفت: «بدون پالتو بیرون نرو، سرما می خوری!»، «وقتی کسی آدم را دوست نداشته باشد، زندگی چقدر سخت است! »
اون حتی اونقدی منو ادم حسابم نمیکنه که حرفمو گوش کنه حتی یه کلمه

یه بار برو باهاش اتمام حجت کن

یه بار که حالش خوبه و بیکاره

شاید به ظاهر گوش نده ولی ناشنوا که نیست

با کلمه های محکم باهاش حرف بزن

بعدشم دیگه بهش محل نذار ..شاد زندگی کن

واسه خودت زندگی کن

یجوری که انگار اون اصلا وجود نداره

بعد ی مدت میبینی خودش میاد سمتت

2738
یه بار برو باهاش اتمام حجت کن یه بار که حالش خوبه و بیکاره شاید به ظاهر گوش نده ولی ناشنوا که نیست ...

امتحان کردم همشو همه این راه هارو فقط میخوام حس کنم که نیست میخوام نباشه

انقدر محبت کردم که میگه بسه خستم کردی 

خب محبت رو کنترل کن ....

بعضی وقتها باید از مرد فاصله گرفت مردها دور رو بهتر میبینن .کاریش نداشته باش بزار آزاد باشه تو هم زندگیتو بکن اونوقت میاد سمتت.

غذاتو بپز به زندگی برس بزار مشتاقت بشه  

خب محبت رو کنترل کن .... بعضی وقتها باید از مرد فاصله گرفت مردها دور رو بهتر میبینن .کاریش نداشته ب ...

هیچی براش مهم نیست همه این کارارو کردم از دور شدم بهش نزدیک شدم نمیفهمه

امتحان کردم همشو همه این راه هارو فقط میخوام حس کنم که نیست میخوام نباشه

ای بابا یعنی اینقدر بیتفاوت بودن برات سخته؟

من که میتونم تا آخر عمرم کسیو که نمیخوام آدم حساب نکنم.  نمیدونستم ویژگی مثبت حساب میشه

2706