2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید دلت سنگ باشه که بتونی

کاش نقشه سرزمینم به جای گربه شبیه سگ بود تا مردمانش بجای خیانت “وفا” داشتند 😏 (دوس ندارم از زندگی شخصیم بگم میخاستم بگم الان جزو تاپیکام بود پس اینقد اصرار نکن دوست عزیز 😊) ✨دختر شاه پریون نیستم ✨اگه از غم و غصه نمیگم دلیل نمیشه خوشبختم منم مثل همه ی آدما دیگه مشکلات خودمو دارم حتی بیشتر از شما ✨ادما رو از ظاهر قضاوت نکنین 🙏مرسی اه 🤧
2738

من کلن دیدم ب خیلی چیزا اینطوریا خیلی خنثام همش میگم معم نی بیخیال در حالی ک واقعن برام مهم نیستا

مثه رفتار کن شاید بش

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣

چرابی تفاوتی زیاد هم خوب نیست! آدما باتوجه به علایق ونفرتهاشون فعالیت میکنن تااوناروبدست بیارن یاحذف کنن... اگه بی تفاوت باشی کاری نمیکنی

گرنگه دارمن آنست، که من میدانم❤️شیشه رادربغل سنگ، نگه میدارد🙏

بیتفاوت نیستم منتها نظر بقیه رو زیاد جدی نمیگیرم نود درصد ادما فقط وفقط به فکر منافع خودشونن تمام حرفا نصیحتها دلسوزیها اغلب به خاطر شخص خودشونه نه صلاح ومصلحت دیگران نه قضاوت میکنم حتی اگه ببینم کسی دروغ میگه فقط نادیده اش میگیرم نه برام مهمه بقیه چرا کاری رو انجام میدن و کجا میرن کجا میان چی میپوشن یا چی میگن   

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
2706