2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی دلمو میشکونه بیاین درد و دل کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1989 بازدید | 98 پست
عزیزم نظرها متفاوته.ولی من معتقدم نباید به بچه های زن یا همسر دیگه زیادی محبت کنی که بشه وظیفت.هیچ ک ...

تو چه دل سنگی داری خودتو بزار جای اون بچه ها کوچیکن مادرشون  ولشون کرده دیگه نباید محبت مادرانه ببینن

چقد بعضیاتون عجیبین واقعن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبی ک از حد بگذرد نادان خیال بد کند

😍😌متاهل وصدالبته متعهد هرآدمی باید یه باباطاهر تو زندگیش داشته باشه ک بهش بگه  گل سرخم چرا پژمرده حالی بیا قسمت کنیم دردی ک داری بیا قسمت کنیم بیشش بمن دِه ک تو کوچک دلی طاقت نداری😍😘🤗😇  
2731
تو چه دل سنگی داری خودتو بزار جای اون بچه ها کوچیکن مادرشون  ولشون کرده دیگه نباید محبت مادرانه ...

چرا عزیزم وقتی نظری مغایر بانظر شماست راحت توهین میکنین؟نظر من واقعا آسیبی به شما رسوند؟

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.

عزیزم خدا اجرت بده که برای اون بچه ها مادری میکنی . 

به نظر من زیادی از خودت کارنکش و خودتو اذیت نکن . 

حداقل هفته ای دو بار کارگر بگیر برای نظافت و ..‌‌

بقیه وقتتو به درس و مدرسه ی بچه ها  و کارهای شخصی خودت برس . 

باشگاه برو 

کلاسهای روانشناسی و مشاوره . 

به خودت برس . پوستت  هیکلت  سلامتی ات 

خدایا بی نهایت شکر🙏🌹دوست خوبم میشه براحاجتم دعا کنی و یه صلوات مهمونم کنی؟ممنون🥰😘
عزيزم مشكلتون برا بارداري چيه

سلام شوهرم آزو اسپرمه

ماماناچه حسی دارید وقتی بچه توشکمتون تکون میخوره باتصورشم قلبم میریزه موهای تنم سیخ میشه دیگه صبرم تموم شده گذشت اون جونیم بچگیم خوشگلیم شدم یه زن بالغ و پخته که هنوز هیچکس بهش نگفته مامان.منم دیگه خسته شدم بعضی شبا برا خودم رویامیبافم خودموحامله تصور میکنم وای که چه حس خوبیه دکترا جوابمون کردن گفتن فقط جنین اهدایی شوهرم دیگه ازسرش افتاده میگه دیگه حس بچه نداره خسته شدم از بس برای بچه خواهر و برادر و خواهرشوهر مادری کردم و خودم یواشکی مادرشون تصور کردم که چه حسی دارم اگه بچم باشه از عمق وجودم براشون مادری کردم ولی اونابه من نمیگن مامان.اونا بعدازچندساعت منو پس میزنن و میگن مامانمومیخام اونجاست که میفهمم من چقدرتنهام چقدر بی کس.راستی اگه بمیرم کی میفهمه من نیستم حسرت خیلی چیزاموند رودلم برای منم بادلای پاکتون دعا کنید تا خدا معجزشو نشونم بده😢😢
2738
راهنمایی اشتباه کردین 

اها.شما درست راهنمائیشون کنین نه عجیب و غریب هستین ونه اشتباه راهنمایی میکنین.موفق باشین

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.