2733
2734
عنوان

به نظرتون ارتباط خواهر و برادرا تو ی خانواده بد باشه علتش چیه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 41 پست
وحشتناک حسوده حتی ببینه دو نفر توی خیابون باهم خوبن بینشونو به هم میزنه...یبار رفتیم پارک ی آقاهه دا ...

😂😂😂😂

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی بده 😔 خواهر بزرگه من همش این حرفا رو میگه اذیتایی که بابام در حقش کرده از برادرام متنفره  ...

پدر ومادرها فکر میکنن میخان جو خونه رو آروم کنن زورشونم فقط به دخترا میرسه.....آره خیلی بده مخصوصا حق هم با تو باشه وی برادر که ۱۱سال ازت کوچیکتر باسه واست تعیین تکلیف کنه

واسه سلامتی وخوب شدن بابام صلوات بفرستید لطفا...ممنونم
چکار باید کرد که این اختلافا بین بچه های خودمون نیافته

البته بچه های امروزم سرتق ویک دنده ان باید حتما از مشاور کمک گرفت به نظرم اما اینو خوب میدونم که هیچوقت نمیزارم بخاطر آروم شدن جو خونه بزنم توی سر بچه ای که مظلومه وحق با اونه

2731
پدر ومادرها فکر میکنن میخان جو خونه رو آروم کنن زورشونم فقط به دخترا میرسه.....آره خیلی بده مخصوصا ح ...

من الان با هیچکدومشون ارتباط ندارم واقعا دلم میگیره ولی غیر از ناراحتی چیزی ندارن واسم دلم ازشون چرکه ولی میگم کاش خوب بودن ...

دلبندم بند بند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر از من هوایت را دارد...👶🏻💝
من الان با هیچکدومشون ارتباط ندارم واقعا دلم میگیره ولی غیر از ناراحتی چیزی ندارن واسم دلم ازشون چرک ...

من باورت میشه شوهرم به زور میبرم خونه بابام نمیدونی چقدر اون دیوارا اون خونه اون آشپزخونه باهام غریبه ان البته باهاشون در ارتباط هستم اما یادم که میاد اشکم در میاد هنوزم بعد ۸سال ازدواج مامام بابام تا پسرا چیزی میگن میگن هییییییسسس تو ساکت کوتاه بیا تا بری

من باورت میشه شوهرم به زور میبرم خونه بابام نمیدونی چقدر اون دیوارا اون خونه اون آشپزخونه باهام غریب ...

عزیزم چقدر مثل همیم😔

منم از وقتی ازدواج کردم نرفتم اصلا دوست ندارم برم 

شوهرمم نمیره 

اصلا هیچکدومشون به دلم نمیشینن احساس میکنم دشمنمن

ولی میگم کاش ی خواهر داشتم با خیال راحت باهاش حرف میزدم ...حتی به مادرم هم اطمینان ندارم

خیلی جو خانوادمون مسمومه

2738
بنظرم یکی از علتاش میتونه عدم مدیریت بزرگترا باشه.هرچند اختلاف تو هر خانواده ای پیش میاد به خاطر تعا ...

درسته اما چن تا خانواده دیدم هفت هشت تا بچه داشتن همه با هم خوب دعوا داشتن ولی احترام همو نگه میدارن هوای همو دارن اونوقت ما اینجوری

من باورت میشه شوهرم به زور میبرم خونه بابام نمیدونی چقدر اون دیوارا اون خونه اون آشپزخونه باهام غریب ...

یا برادرم بدترین حرفا رو میزنه بابام میگه اشکال نداره برادرته 

منم هیچی نمیگم ولی روز به روز نفرتم بیشتر میشه

منكه سال تا سال خواهر كوچكترم انچه بي احتراميه و متلك و هرچي عقده اس باهام قهره ميكنه باز من با طلا ميرم به استقبالش از جوراب و لباس زير تا طلا و پول باز ابرو ريزي ميكنه و قهر 

و مامانم تازه خوشحالم ميشه كه هركدوم از ما رو جدا جدا واسه خودش داره و از من به خواهرم اينقدر نفع ميرسه

داداشمم بي احترامي كنه من بايد كوتاه بيام مامانم ميگه با ماهم همينطوره كوتاه ميايم

اين يعني تربيت و مديرت در خانواده كه صفره

ما هم پنج تاییم همه از هم دیگه بدمون میاد دخترا از پسرا پسرا از دخترا  وپدرم مخصوصا خیلی اختلا ...

بیشتر هم تو خانواده های پر جمعیت اینطوره. ما هم خواهر برادری خیلی مشکل داشتیم مامانم اختلاف مینداخت حتی پدرم رو هم بد میکرد با ما

منكه سال تا سال خواهر كوچكترم انچه بي احتراميه و متلك و هرچي عقده اس باهام قهره ميكنه باز من با طلا ...

دقیییقا  ما هم همین وضعه 

شما ارتباط داری؟!باهاشون

من با چار تاشون حرف نمیزنم 

یکی هم امروز زنگ زدم کلی حرف منفی زد حالمو بد کرد به مادرم میگم میگه اشکال نداره اعصابش خرابه 

میگم به جهنم اعصابش خرابه سر من باید خالی کنه دیگه به همینم زنگ نمیزنم 

2706