2737
2734
عنوان

به نظرتون ارتباط خواهر و برادرا تو ی خانواده بد باشه علتش چیه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 41 پست
دقیییقا  ما هم همین وضعه  شما ارتباط داری؟!باهاشون من با چار تاشون حرف نمیزنم  ...

نه! خواهرم رو براي هميشه انداختم دور و خيلي خيلي هم راحتم 

با داداشام هم معمولي

خدا رو شكر من دورم ازشون

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

پدر ومادر صددرصد تو احترام و رفتاری که خواهر برادر باهم دارند نقش دارند.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

منم این طوریم نفرت دارم مخصوصا از خواهرم

چون مامان و بابام به خاطر پول همیشه طرف اون هستن

فکر کنم با این که مامانم بهم نزدیک ۵ ماه بود خونشون نرفته بودم

تاجمعه که خودشون زنگ زدن رفتم

از اونایی که بدن نترس،چون میدونی چقد بدن،از اونایی که فکر میکنی خوبن بترس چون نمیدونی چقد بدن....!!!!!
2731

من و داداش بزرگم که هیچ وقت یادم نمیاد حرف زده باشیم میخوایم اسم همو بیاریم هم میگیم اون 

با ابجیم اوکیم با داداش کوچیکه هم نه مثل مردم که دور داداششون میگردن ولی خوبیم اوکیم 

🤲خدایا زود بگذره و راحت....

ما هم اصلا صميميت بين مون نيست چون هميشه شاهد دعواهاي مادر پدر مون بوديم جالبيش اينجاست الان تا بحثي ميشه مامانم ميگه خدا رو شكر ماها جلوي شما بحثي نكرديم هميشه خوذمون مشكل مون و حل كرديم 😳😳قشنگ يادمه دبستاني بودم و هر شب با چشم گريون ميخوابيدم از اين ميترسيدم كه جدا بشن صداي دعواشون تو گوشم بود حالا نميدونم فاز مامانم چيه كه ميگه ما جلوشون دعوا نكرديم تا حالا😅

2738

چه جالب.

توخونواده مابرعکسه ماخاهرا باهم خوبیم . به غیرازیکیمون که اون هم جریاناتی داره ما باهاش حرف نمی زنیم.

ولی مادرم اصلن چشم نداره خوب بودن ماروباهم ببینه. ولی بااون خاهرم خوبه اصلنم تلاش نمیکنه که ماروبااون آشتی بده. حتا بعضی وقتام تابتونه پدرمو سره ما می شورونه.

ولی بابام کلن خنثایه.

من خونه خاهرام خیلی راحتتر میرم هرروزباهاشون درتماسم ولی بامامانم نه.

نه! خواهرم رو براي هميشه انداختم دور و خيلي خيلي هم راحتم  با داداشام هم معمولي خدا رو شكر من ...

کاش منم دور میشدم البته دو تا شهر جداییم ولی شهرای  نزدیک هم 

میخوام به مامانم بگم نیاید نزدیک من بهم زنگ نزنید 

پدر مادرم اومدن خونمون بابام هی میگه بریم بریم‌ولی خونه خواهر بزرگم سه ساعت میشینن 

میان اینجا بابام همش جرو بحث میکنه اعصابشونو ندارم 

احساس میکنم نی نی م هم دوسشون نداره

دلبندم بند بند دلت را به خدایی بسپار که بیشتر از من هوایت را دارد...👶🏻💝