2733
2739
عنوان

بچه هاتونو دندونپزشک بردین؟

142 بازدید | 10 پست

یک هفته پیش دو تا از دندونای پسر ۵ سالمو درست کردیم. بعدش هیچ مشکلی نداشت و اصلاااا درد نداشت. 

امشب دو تا دیگه رو درست کردیم. شدییییید درد داره. هر ۴ ساعت استامینوفن باید بدم و گرنه از درد به خودش میپیچه. 

عادیه؟؟؟؟

خدایا عزیزانم را سلامت بدار.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نمیدونم من میخوام نوبت بگیرم ببرمش.. پسرم دوسال و نیمه‌ست ولی خب بردنش ضرر نداره

منم دخترم دوسالش تموم شده.بنظرت ببرمش؟مگه بچه تو این سن دهنش باز میکنه که دکتر ببینه؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

[QUOTE=108409547]نمیدونم من میخوام نوبت بگیرم ببرمش.. پسرم دوسال و نیمه‌ست ولی خب بردنش ضرر نداره[/QUOTEپسرت خیلی کوچیکه فکر نکنم بتونه تحمل کنه چون زود دهنشون خسته میشه 

2740

آره بردم. همش سالم بودن.

فقط خرگوشی جلوش یک کم از پشت تیره شده بود ک دکتر گفت چیزیش نیست و شیریه میفته ، لازم نیست دستش بزنین‌.

البته الان یکی دو ماه زیاد مسواک‌نمیزنه پسرم و یه لک کوچولو روی دندون آسیاش دیدم.

باید دوباره سخت گیر بشم رو مسواکش.

دلت به ره قوی دار ، رسیده وقت ایثار
منم دخترم دوسالش تموم شده.بنظرت ببرمش؟مگه بچه تو این سن دهنش باز میکنه که دکتر ببینه؟

به سختی باز میکنن😁 ولی آخه دهنشو واسه یه لحظه که باز میکنه میبینم یکی از دندونای بالاییش انگار یه کم سیاه شده.. خیلی ترسیدم

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙