2737
2739

عروس عموم مادرش پارسال دوقلو باردار شده اونم ناخواسته بوده حالا مادرش چندسال پیش چاق بوده رژیم گرفته لاغر کرده بوده اما شکمش شل بوده گفت رفت عمل کرد پوست شکمش رو کشیده صاف صاف کرده بعداز اون نا خواسته باردار دو قلو امروز داشت تعریف میکرد گفت دکتر به مادرم گفت حق نداری وزن اضافه کنی چون پوستت رو کشیدی نمیشه اذیت میشی اونم تا آخر بارداری ده کیلو کم کرده بود اما زن عموم میگفت من بچه هارو دیدم به دنیا اومدنی وزنشون خیلی خوب بوده ماه آخر هم اصلا به مادرش نمی خورد دوقلو باردار باشه و ماه آخرش باشه آخه چطوری میشه  

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

والا دوست منم چاق بود تو بارداری میگه ده کیلو‌کم کرده هیچیم اضافه نکرده 😑😑😑

شوهرم بهم میگه گول حرفاشونو نخور تو فقط بخور😂😂😂

دختر کوچولوی من که عین یه دونه ی بی پناه اومدی توی دل ووجودم ریشه کردی و جوونه زدی و پناه گرفتی بیصبرانه منتظردر آغوش کشیدنتم 
2742

منم عروس داییم به خاطر دیابت بارداری ،دکتر بهش گفته بود یک کیلو هم نباید اضاف کنی ،قبل بارداری هشتاد بود ،روز آخر بارداریشم دقیقا هشتاد😐

علمدار ما این بار هم از سرزمین فرات برنگشت😭😭😭🖤            سردار خوبی ها تو همیشه در قلبمان زنده ای 😭😭😭😭

اونوقت خواهرشوهر من 14کیلو زیاد کرد تو بارداری وزن بچه اش 2کیلو بود من خودم چاقم دوست ندارم زیاد بخورم تو بارداری اما میگم ولش کن رژیم نگیرم برا جنین بده اما زن عموم میگفت جنین از مادر تغذیه میکنه چ مادر بخوره چ نخوره اون از مادر تغذیه میکنه چیزیش نمیشه فقط مادر بعداز زایمانش کمبود میگیره

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2738
من دوقولو نبود ولی وزن کم کردم

چطوری چقدر؟وزن بچه ات چقدر بود

اونوقت خواهرشوهر من 14کیلو زیاد کرد تو بارداری وزن بچه اش 2کیلو بود من خودم چاقم دوست ندارم زیاد بخو ...

بنطرم برنج  خوردن و نون زیاد خوب نیست 

مثلا بادوم  و پسته  و  شیره انگور و  مکمل های غذایی و سویق  و میوه   خوبه 

این نطر من

من کلادوکیلواضافه کردم

چطوری آخه رژیم خاصی میگیری خودت؟یا خودت مراعات میکنی چندکیلو هستی الان

2706