2733
2739
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
هر خیاطی قیمتاش فرق داره یکی کارش بیسته و قیمت کاراشم بالاس یکی معمولیه قیمتشم معمولی یکی هم تازه ک ...

بله درسته 

بنظرم اینو‌ تمیز دوختم خداروشکر بنظرتون‌ تقریبی چقدر خوبه بگیرم؟

الخیر فی ما وقع💚🌱
2740

اخخخخ اسم خیاط و خیاطی میبینم اتیش میگیرم 

۲ملیون دادم پارچه قبل عید دادم برام مانتو بدوزه یه خیاط که زیاد هم مشتری داشت بعد از ۲_۳ماه مانتو رو داد 

انقدر بد دوخته که قابل پوشیدن نیست اوردم خونه دیدم جلو مانتو ۴سانت اختلاف داره دوباره بردم دادم درست کنه  

پارچه هم زیاد گرفتم که با اضافش برا دخترم یه چیزی بدوزم ولی گفت پارچت کم هم اومده بقیشو بهم نداد☹️

خودم فکر میکنم پارچه رو خراب کرده 

تازه ۷۰۰هم میخواد برا دوخت بگیره

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
اخخخخ اسم خیاط و خیاطی میبینم اتیش میگیرم  ۲ملیون دادم پارچه قبل عید دادم برام مانتو بدوزه یه ...

اخی🥲چند متر پارچه خریده بودید؟

از چه نظر خراب کرده؟بهش گفتید که راضی نیستید؟

الخیر فی ما وقع💚🌱
اخی🥲چند متر پارچه خریده بودید؟ از چه نظر خراب کرده؟بهش گفتید که راضی نیستید؟

یه متر و هشتاد پارچه مخمل حاشیه دار 

یه متر و نیم هم پارچه مخمل ساده  

همین مدل و میخواستم ودقیقا همین پارچه رو گرفته بودم

«رَبِّ لا تَذَرْنِی فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ» خدایا من از تو معجزه ای میخواهم،معجزه ای بزرگ،معجزه ای در حدخدا بودنت،تو خود بهتر میدانی،معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند🙏☺️
2706