2737
2734
عنوان

تو 40 روز چقدر تونستید وزن کم کنید تجربه دار ها بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1525 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چطوری؟؟؟ ورزشم کردین

ورزش رو منظم نرفتم حدود ٤ ماه رفتم 

الان دارم ميرم كه انشاالله تا عيد برم،كم خوردم ولي ميشد مسافرتم باشم اصلا رعايت نكنم يا مهموني باشم بخورم هر چقدر دلم ميخواد،حلقه ميزنم هر وقتي كه بشه،لبنيات كم چرب ميخورم،شكر و كره رو حذف كردم،برنج ٦ قاشق ميخورم،نون بخورم ٢ كف دست،سبزيجات زياد ميخورم،تنقلات رو كم كردم،چاي سبزم ميخورم روزي يك تا دو ليوان،سعي هم ميكنم همه وعده ها رو بخورم ميان وعده هم بخورم،آبمززياد ميخورم

حالا چرا ٤٠ روز؟ من از ٣ ماهگي پسرم شروع كردم نه منظم،تا الان كه ١١ ماهشه ١٨ كيلو كم كردم

40 روز دیگه عروسی دعوتم باید رو فرم بیام مردم شیر میدن لاغر میشن من چاق شدم 😭

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 
2728
2738
حالا چرا ٤٠ روز؟ من از ٣ ماهگي پسرم شروع كردم نه منظم،تا الان كه ١١ ماهشه ١٨ كيلو كم كردم

چطوری بوده رژیمت؟ دیشب یه خانم تو سایت به من گفت شیر میدی حتی رعایتم نکن تا یکسالگی بچه

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  
چه برنامه کالری شماری استفاده کردی؟؟

مانکن

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
چطوری بوده رژیمت؟ دیشب یه خانم تو سایت به من گفت شیر میدی حتی رعایتم نکن تا یکسالگی بچه

رژيم شير دهي بگير من شير نميدادم عزيزم

بالا گفتم 

من كلا منظم نبود كارم،يهو يه هفته سفر ميخوردم يا يه ماه ورزش نميكردم 

کسی رژیم شیردهی نگرفته اینجا؟ یعنی میشه باهاش لاغر شد؟

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 
2706