2726

نوع رژیم و ورزش هم بنویسید 

مادر بودن ناب ترین احساس دنیاست...مادر بودن یعنی نفس کشیدنت بسته به نفس های فرزندت... به نظرم بعد از عشق خدا عشق مادر قوی ترین عشق جهانه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

تو ۴۰ روز ۶ کیلو . با کالری شماری و رقص و حلقه

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...
چجوری؟؟؟؟؟؟؟؟ نکنه تبلیغه قرصه !!!!

نه بابا😂

من وزنم ۶۳ بود یه عمل داشتم الکی  به شوهرم گفتم دکتر گفته فقط آبمیوه باید بخوری و سوپ چون اون مخالف بود لاغر شم‌ خلاصه توصیه نمیکنما ولی چون همش آبمیوه میخوردم و سوپ البته سوپای خاص نون و برنج و اینا رو حذف کرده بودم پوستمم بهتر شده بود کلی هم وزن کم کردم

من قبل عروسیم 40روزه 13کیلو کم کردم ی ماهش که خورد به ماه رمضان روزه بودم افطار هندونه بیشتر میخوردم سحری هم شیر بود بیشتر بعداز سحر و افطار هم ی ساعت پیاده روی داشتم خیلی قشنگ شدم  جمع شدم برا عروسی اون 40روز شوهرم ندیده بود منو چون ی شهر دیکه بودم وقتی دید هنگ کرد بیچاره  

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 
2706