2737
2739
اینم که چیز خاصی نیست فقط گل رزای خسته کننده قرمز بود که رنگشون کردم😄گفتم بفرستم اگه خواستین یه اید ...

عالیه عزیزم خیلی خوش ذوقی گلممم🤗🌟❤

منم عاشق این کارام ولی متاسفانه الان عکس ندارم که بذارم و خونه خودم نیستم 

با شیشه دلستر کوچیک گلدون درست کردم 

با جای عسل که لیوانی هستش سنگ ریزه های رنگی گذاشتم و توش عود چوبی آفریقایی و شمع گذاشتم 

صدف های رنگی تو حمام گذاشتم 

خیلی جالبن 

من بیشتر عاشق صدفهای توی حمامم چون به حال و هوای حمام میخوره 

نمیدانم چه میخواهم بگویم غمی در استخوانم میگدازد..🎭
بازم سوال🙈 عکس رو بزارم روی ظرف و بعد با قلمو چسب چوب بزنم روش یا پشت عکس چسب بزنم و بچسبونم؟

اول چسبتو با دو قطره آب رقیق کن بعد بزن پشت کار بعد بچسبون‌رو ظرفت بعد دوباره چسب چوب بزن روش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچه ها من اینو دو سه سال پیش تو مدرسه واسه یه درسی به نام کارآفرینی درست کردم بدون هیچ آموزشی و با حداقل امکانات صرفا واسه این که یه نمره ای بیارم اسم این هنر کوئیلینگه و خیلی ساده و کم هزینس تو نت یه سرچ بزنید نمونه های خیلی خوشگلی میاره که میتونید با الگوبرداری  کاردستی های جذابی بسازید

2728
استارتر منم گل هایی که همسرم برام اورده رو نگه داشتم البته فقط گل های رز که موندگاری بیشتری داره همش ...

چه جوری باید گلو خشکش کنی اخه شوهر منم هی گل میاره و خراب میشه میندازمش😥

میشه یادم بدی

خانومایی ک سیاست ی زن زرنگو ندارن کتاب زنان زیرک حتما بخونین.میشه برا نی نیم ی صلوات بفرستین که بمونه برام این دفعه...خدا جونم مرسی بابت هدیه ای ک گذاشتی تو دلم😍😍🤗فندوق جونم منتظرتم 
2740
اخه اینا خلاقیته گلم ؟؟ واقعا کسی تو خونه بهت تبریکم مگه سعی کن یکم بهتر باشی 

حداقل یکاری از دستش براومده.از مغزش استفاده میکنه😏

خدایا شکرت که من رو هم لایق مادر شدن دونستی. کمکم کن بتونم مسئولیتشو ب خوبی به دوش بکشم. بازم معجزه کن و سالم و سلامت ب دستامون تحویل بده.
لوازم هنریا 

شرمندهدام بخدا بس که سوال پرسیدم

بابت جواب های قبلیت ممنون

ولی لوازم هنریا چه مغازه هایی هستن هر چقدر فکر نیکنم به بلزار و اینا نمیدونم کدوما رو میگی

اخه من نمیتونم برم زیاد بگردم که پیدا کنم،مرسی

تیکر یک سالگی پسری😍خدایا شکرت🧿گل پسرم 1400/11/29 بدنیا اومد💕من اگه برای مامان و بابام دختر خوبی نبودم اگه برای برادرام خواهر خوبی نبودم اگه برای همسرم زنِ خوبی نبودم ؛؛؛  میخوام برای تو عشقِ مامان،همه کسِ مامان، نفسِ مامان،گل پسرِ مامان مادر خوبی باشم /هاکانم😍 / خدایا خودت کمکم کن این آخرین شانس منه/میشه لطفا دعا کنین نی نی مون رو صحیح و سالم بغلم بگیریم❤😘
2706