2737
2734
درسته حرفت  ولی نه اینکه بگی اخه کسی هم تو خونه بهت تبریکم میگه؟؟ عزیزم انتقاد سازنده با بی ا ...

خواستم بگم اگه کسی بهت گفت خوبه الکی میگه از ابزارش بهتر استفاده کنه مثلا با گچ و سرپیچ از اینا لوستر و .. بسازه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

معلومه حوصلت زیاده‌..برا تازه کار خوبه...اگه بیشتر وقت بزاری چیزای خیلی خوبی درس میکنی 

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2731
این گلدوناهم برا فانوسام درست کردم😊

چ نازن اینا 

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2740
من که خجالت نکشیدم میخوای تو بکش

من برای چی عزیزم ؟

من کلی گفتم منظورم به شما نبود 

بعدشم شما کلا عصبی هستی و دعوا داری مثل اینکه 

یکم آروم باش 

شبت خوش💜

پروفایل قبلیمو که گندشو در آوردین عوض کردم  این عکس عروسیمه هر کی بزاره رو پروفایلش جررررشششش میدما یه خانوم 👈متاهل که پایبند و متعهد به همسرم ❤هسدم!!عاشقانه دوسش دارم و دیوانه وار میگم که بعد خدا میپرستمش بُته زمینیه من!!👌عقیدم اینه که مهربون تر ،وفادارتر،عاشق تر،پرحوصله تر،متعهدتر،خوش اخلاق تر ......از همسرم وجود نداره ✋                               ۵ ساله که کنارمه و ۴ ساله که به عنوان شریک زندگیش کنارشم تو تک تک این روزها مردونه ثابت کرده همه جوره خصوصیات بالارو☝ داره و لایقشه که اونو 👈❤مرد تر از هر مردی بدونم❤👉مرد خوشتیپ و جذاب من بعد تو هیچکس به چشمم نمیاد و نخواهد اومد چون تو همه جوره لایق این عشقی👍چون تو برای من ثابت شده ای 🙂                                                         💑تو مرا جان و جهانی حضرت یار 💑                                                
بچه حاشیه نرین. نمخواد ریپلای کنین نظرتون راجه به کارام رو بگین اگه هم خواستین ایده بردارین. ...

استارترجان ازچه رنگی استفاده میکنی اکرولیک منم چندتاشیشه دارم میخوام رنگشون کنم

اگرخانواده داری یعنی توهمه چیزداری

بالاخره یه تاپیک خوب

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
بابا تو دیگه چرت و پرت نگو به تو چه اخه 

انگار حالت خوب نیست....منم کلی گفتم کسی نزنه تو ذوقش....عجبا....ریپلای نکن

2706