2733
2734
استاتربااجازت عکس گذاشتم اینم برا باراول دست به نخ سوزن وخیاطی زدم براجوجم درس کردم ستاره وگل وگنجشک ...

چه خوشگل شده چطور درست کردی عزیزم میشه به منم بگی واسه فندقم ورست کنم لطفا 

عالیه با چی درس کردی

با ام دی اف😍

لطفا نظری میدم هی نیاین به اسم کاربریم گیر ندین..من مرید امام زمانم اما آدمم..پیغمبر ک نیستم ..اللهم عجل لولیک الفرج..واسه ظهور آقا یه صلوات بدین..اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هر چیزی رو که بخاید راحت میتونید رنگ کنید مثلا اینا ساده بود دوس نداشتم اینطوریش کردم

وای چ عالی😍😍

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 
2740
من که خجالت نکشیدم میخوای تو بکش

عزیزم دقیقا میشه بگی دلت از کجا پره اومدی نشستی پای نی نی سایت

باردار نیستم 😊😊😊تیکر تولد دوسالگی دختره نازمه الهی مامانش دورش بگرده 😍😍😍
اینم ازین نقاشی من نظرتون نه جایی نگاه کردم نه کپی کردم همه تصوراتمه ماشاالله لا حول ولا قوه الا ...

چقدر تمیز عالی😍😍😍😍😍😍

💚خانوم گل72هرکی از من بدش میاد بگه منم ازش بدم بیاد باهم روراست باشیم بهتره😅 

بانو اسم این هنر چیه ؟من خیلی خوشم اومده کار خودتونه؟

من ساده ام ،ساده ساده ساده.من آگاهانه سادگی را برگزیده ام نه از روی بیچارگی ،برعکس سادگی عین چاره من است چاره رهایی ام از بنده مشغله های ریزو درشت مادی،سادگی پناه بردن به قاصدکی در دشت که اجازه میدهد پرهایش را به دست باد بسپارم و در ذهنم سرنوشت هر کدام را داستانی کنم و همراه با پرورش آنها در دشتهای دور تر داستانم را بارور تر کنم و سادگی اینکه در باغچه نعنای مادرم رد حلزونها را بگیرمو ساعت ها به رفت و آمدشان نگاه کنم و از خانه به دوشیشان احساس قوی بودن بگیرم. من آگاهانه ساده ام.ساده ساده ساده...
2706