2737
2739
واقعا کار دست هر چقدم زشت باشه ولی ادم خودش ذوق میکنه. اگه اینارو میخریدم یه روزه خسته میشدم ازشون

خیلی جالب بود. من خوشم اومد معلومه ذوق و. سلیقه داری 🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺🌸🌺

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینم میز نهارخوری من که قهوه ای بود خودش و روکشاش و من و شوهرم عوض کردیم.البته تو عکس روکشا تیده افت ...

جنس میزتون چی بود ؟سفیدش کردین جاییش مشخص نیست که قهوه ای بوده؟ما یه میز داریم شبیه همینه هشت نفرش قهوه ایه مامانم دوس داره سفید بکنتش اما میگه شاید رنگ بزنم رنگ قهوه ایش از زیرش مشخص باشه.

یاد بگیریم دمپایی دستشویی رو خیس نکنیم  
2728
جنس میزتون چی بود ؟سفیدش کردین جاییش مشخص نیست که قهوه ای بوده؟ما یه میز داریم شبیه همینه هشت نفرش ق ...

جنسش چوب بود

نه مشخص نمیشه.چهار پنج دست رنگ زدم

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2740
اینم میز نهارخوری من که قهوه ای بود خودش و روکشاش و من و شوهرم عوض کردیم.البته تو عکس روکشا تیده افت ...

عزیزم خیلی زیبا شده 👌😍 

با چه رنگی رنگش کردید منم تخت نوزاددارم که صورتیه و جنسش ام دی افه میخوام سفیدش کنم 

عزيزم خسته نباشي اين شروع كارته مطميننا پيشرفت ميكني من يه كتري از اين سوتي ها دارم رنگش رفته با امروليك ميتونم رنگ كنم يه رنگ ميخام رو حرارت طوريش نشه

كاش ميشد بعضي فاميل ها رو آنفاميل كرد🤨🤨
این از دکوری برا لوله گازم

افرین استارتر عالیه یه پیشنهاد بهت بدم همین شیشه ها رو می تونی با رنگ و قلمو و ترنسفر تغییرشون بدی البته همینم خوبه برای وقتی گفتم که ازشون خسته شدی 

طرز بیان شما ویترین شعور شماست لطفا در انتخاب واژه ها دقت کنید 🌹🌸🌻🌼🌷
عزیزم خیلی زیبا شده 👌😍  با چه رنگی رنگش کردید منم تخت نوزاددارم که صورتیه و جنسش ام دی افه م ...

ممنونم.

رنگ روغن 

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد