2726
خب یکنفر انتقاد سازنده باید بکنه که ایشون پیشرفت کنن الکی بگم واو چه عالی میتونه بهتر باشه

انتقادت درصورتی سازنده میشه که پیشنهاد برای ارتقا کارش هم داشته باشی..... درضمن این رک بودن نیست رک بودن تو مسائل شخصی خودت قابل توجیه ولی درارتباط بادیگران اسمش یه چیز دیگست که از بیانش معذورم

👫👰👨👪🌄
انتقادت درصورتی سازنده میشه که پیشنهاد برای ارتقا کارش هم داشته باشی..... درضمن این رک بودن نیست رک ...

ول کنین دیگه توروخدا اون بنده قطع شد رفت پی کارش شماهنوز ادامه میدید

من با بی ادبی مخالفم،با اینیم که میان به جای استارتر جواب میدن وتاپیکم شلوغ میکننم مخالفم ،اون خانم یه کلمه حرف زد مخاطبشم فقط اسی بود استارترم خودش با زبون خوش جواب شوداد وکیل وصی هم لازم نداشت اونم پشیمون شد ومعذرت خواهی ودیگه تموم شد ،دیگه بقیه رواین وسط درک نمیکنم هی باعرض معذرت مثل قاشق نشسته میپرن وسط وبه اون طرف و کاروبه دعواوفحش میرسونن،تاپیکم خراب میکنن😕

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
واقعا شرمنده که من یکم رک هستم .شما کلا لوله گاز بگیر باهاش مثلا لوستر بساز این کارا خیلی سطحیه عشقم ...

این چه حرفیه

هرکس یه سلیقه ای داره خانمی

به نظر من که ابتکار به خرج دادن و قابل تحسینه

میشه برا ظهور امام زمان (عج)  و حاجت دلم یه صلوات بفرستی
ول کنین دیگه توروخدا اون بنده قطع شد رفت پی کارش شماهنوز ادامه میدید من با بی ادبی مخالفم،با اینیم ...

اتفاقا خوبه اگه در برابر حرف زشت هرکاربری همه بهش تذکر بدن درس عبرتی برای همه میشه که دیگه رفتار درستی داشته باشن........ درضمن شماهم در ارتباط باهمین موضوع پست گذاشتی....اوکی

👫👰👨👪🌄

اینم میز نهارخوری من که قهوه ای بود خودش و روکشاش و من و شوهرم عوض کردیم.البته تو عکس روکشا تیده افتادن.کله غازیه رنگشون

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2706