2737
2739
عنوان

مجردا بیایین...

| مشاهده متن کامل بحث + 389 بازدید | 72 پست
مشکلت همینه اما پس ازمدتی که به اشتباهت پی بردی وضربه خوردی نیایی تاپیک بزنی وکمک بخواهی ونظردیگران ...

ن تاپیک نخواهم زد چون دارم عقد میکنم 😂 در ضمن از جای خدا بلند شوید بگذارید خودش قضاوت کند 😄😂

حق من محفوظه و به موقع به من داده میشه🥰من خوش شانس و خوش روزی هستم😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید!!!!نمیدونم!!!!!هیچ نظری نمیتونم بدم!!!!حتی از عقایدمم نمیتونم بگم!!!!!

نمی دونم عقایدشما چیه اما عقل را اگر بکار بگیریم می تونه کمک کننده خوبی در دوراهی های انتخاب ما باشه.

2728
ن تاپیک نخواهم زد چون دارم عقد میکنم 😂 در ضمن از جای خدا بلند شوید بگذارید خودش قضاوت کند 😄😂

انشاالله که خوشبخت باشیدومن هم جایگاه خدا ننشستم اما خداوندهم سروفتش جواب این گستاخی ها را می دهد حتی اگر زیریه سقف هم بروید.

انشاالله که خوشبخت باشیدومن هم جایگاه خدا ننشستم اما خداوندهم سروفتش جواب این گستاخی ها را می دهد حت ...

تو خوبی 😂

باشه عزیز فعلا ک ی عده زیر خاک ب اصطلاح نجابتشون دارن میپوسن  خدا فقط خدای شماها نیست

پوسیدن با نجابت شرف داره به خواری وذلت که به ظاهربه شوهررسیدن.

عزیزم این دنیا همه چیز ما نیست مطمئن باش کسی که خودش را حفظ کرد دنیای دیگر خداوندبرایش جبران خواهدکرد اما اونایی که برای رسیدن به هدف چند روزه دنیا دست به هر گناهی زدندروز قیامت ایا حرفی برای گفتن خواهندداشت؟

انشاالله که خوشبخت باشیدومن هم جایگاه خدا ننشستم اما خداوندهم سروفتش جواب این گستاخی ها را می دهد حت ...

مامان بابای من 20و خورده ای ساله با همن خیلیم خوشبختن 4سالم دوست بودن شما منتظر جواب گستاخیشونی😂

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین
2738

واقعا جملتو دوست.از جای خدا بلند شید بگذارید خودش قضاوت کنه!!!!!!!بهمون بی عقلمم گفتن اینجا  

نه دوست پسر داشتن بده نه نداشتنش البته داشتنش به شرطی که فقط تامین عاطفی باشه نه چیز دیگه خیلیم خوبه نه تماس بدنی و جنسی

بلکه باعث درک بالا از روابط میشه دقت کنی اینجور آدما خیلیم ازدواجای موفقی دارن چون به شناخت نسبی از ادمای اطراف میرسیم

نه عزیزم من خوب نیستم من نگفتم توبدی اما کارت درست نیست.

واقعا اگه از اول بهمون یاد میدادن تو کار دیگران دخالت نکنیم خیییییلیییی خوب میشد 😄

ما برا استارتر کامنت گذاشتیم صرفا جهت اطلاع 😂

2706