2737
2739
عنوان

اولین روز بعد از عقدم ک رفتم خونه مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 128226 بازدید | 862 پست

من یک سوتی بدی که دادم جلو خانواده خودم بود

من جلو برادران و زنداداشم خیلی خیلی هواسم هست که خدای نکرده ازم باد در نیاد،در کل اینطوریم که جلو همه مراعات میکنم

خونه داداشم دعوت بودیم نمی‌دونم چیشد که یکدفعه اومدم عطسه بزنم،بعد هم از بالا عطسه زدم و هم از پایین با صدای بلند

بقیه که مردن از خنده,فقط دلشون گرفته بودن،منم از خجالت آب شدم و سرخ شدم

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یک سوتی بدی که دادم جلو خانواده خودم بود من جلو برادران و زنداداشم خیلی خیلی هواسم هست که خدای ن ...

وای وای وای خیلی بده خیلللللللللللی😂😂😂😂😂😂😂😂

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2728
2738

فقط توصیف شوهرت😅😅😅😅😅خیییلی باحال بودتاپیکت خوشبخت بشی الهی عزیزم 😘😘😘😘

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
فقط توصیف شوهرت😅😅😅😅😅خیییلی باحال بودتاپیکت خوشبخت بشی الهی عزیزم 😘😘😘😘

قربونت برم ممنونتم عشقم😍😍😘😘

استارتر میشه دیگه جوابشو ندی!!!! من به جات حرص میخورم یکی اینقدر چرت و پرت میگه و منفی بافی میکنه ا ...

عشقم خب چ کنم وظیفمه ک تو تاپیکم احترام نگه دارم چشم دیگه ج نمیدم

2706