2410
2713

امروز انگشترمو بعد ۴ماه پیدا کردم واسه همین خیلی خوشحالم گفتم بیام یکم چرت و پرت بگم شمام بخندید اقا ما عقد ک کردیم فرداش همسرم اومد دنبالم ک بریم خونه مادرشوهرم اکثر مهمونای عقدمونم مونده بودن اونجا منم کلی ب خودم رسیدم و لنز گذاشتم و اینا شوهرم اومد با موتور دنبالم ماشینش دست داداشش بود خلاصه ما رسیدیم اونجا و درو ک باز کردیم خواهرشوهرم منو دید یهو در حال اومدن سمت من گفت عععع سحر جوووونه منم اومدم تیریپ صمیمیت وردارم دستامو باز کردم همینجور ک میرفتم سمتش گفتم عزیزم سلاااااا قااارپ پخش زمین شدم پام گیر کرده بود ب لبه فرش حالا من😫

خواهرشوهرم😲

شوهرم خلم😂

بقیه😁

بعد خودمو جمع کردم و پا شدم رفتم با همه سلام علیک دیدم اینا ی جور عاقل اندر سفیهی دارن منو نگا میکنن بعد مثل ک....خلا با همشونم رو بوسی میکردم اینام با اکراه منو بوس میکردن بعدش ک تموم شد رفتم تو اتاق ک لباسامو عوض کنم رفتم جلو ایینه یهو دیدم اااااااااا ی چشمم طوسیه ی چشمم مشکی بعد کل صورتم سیاااه نگو پشت موتور باد زده یکی از لنزام در اومده و دوده نشسته رو کل صورتم اخه مسیرم طولانی بود خلاصه این دومین سوتی ناهار خوردیم منم خواستم بگم اره من خیلی کاریم اصرار ک من ظرفارو میشورم اونام نامردی نکردن رفتن نشستن خودم تنهایی اونهمه ظرف و شستم خب ننت خوب بابات خوب لال شو بشین سرجات دیگه چرا لجوج بازی در میاری ی ساعتم ازین قضیه گذشتو یهو اقا ی دل دردی گریبان منه بدبخت پیشونی سیاه و گرفت ک نگووو مث مار میپیچیدم ب خودم بعد میدوییدم تو دستشویی بالا میاوردم یهو مادربزرگ همسرم برگشت گفت بهع این عروسم ک همیشه دل درد داره حالا من😳وا من ک بار اوله اصن میام اینجا کی دل درد داشتم بعد مادرشوهرم برگشت ب شوهرم گفت جیگرت درارد چیکار کردی اینو شوهرمم بیچاره کپ کرد گفت وااا من اصن اینو دیدم ک کاریش کنم از وقتی اومد نیم ساعت ک پخش زمین بود نیم ساعت ارایششو شست ی ساعتم باز ارایش کرد ۳ ساعتم ک داشت ظرف میشست الانم ک ی ساعته تو دسشوییه من کی دستم ب این دسید اصن خلاصه اونروز تا اخر شب تو بیمارستان و زیر سرم بودم خوب نشدم اخر بردنم خونمون بابام یکم کمرمو مالید بعد تق قلنجمو شکست یهویی خوب شدم حالا قیافه من😊قیافه شوهرم😑بعدا بهم گفت ک اونروز خیلی ب طلاق فکر کردم از دستت ولی دیدم دوست دارم نمیشه😂😂😂

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
ببخشید طولانی شد ولی دلم نیومد نگم براتون دوستون دارم عشقا😘😘😘

هلاک جمله اخرشم/:

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈🎈بحث بابیشعور ممنوع😑فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐من دخترم دختررر بادکنک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈🤔فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤!
2706