2737
2739
عنوان

اولین روز بعد از عقدم ک رفتم خونه مادرشوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 128226 بازدید | 862 پست
خیلی بانمک تعریف کردی 🤗🤗🤗 خندیدم روحم شاد شد 😁😁چشمت کردن فامیلای شوهرت اونهمه بلا سرت اومده&nbs ...

😂😂😂اره بابا اینا همش اتفاق افتاده ولی بعضی دوستان اصرار دارن بگن دروغه انگار گفتم من تو ی شب ب تنهایی ی ساختمون ۵ طبقه ساختم ب همین غیر قابل باوریه براشون

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
حالا شوهرتو بگو روز پا گشا با موتور اومده دنبالت😐😐😐

خب ماشینشو یهویی داداشش قرض خواسته بود اینم داده بود دیگه با موتورش اومد اخه میدونست من عشق موتور سواری دارم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باشه تو مچ منو گرفتی...دود اگزوز ماشینای جلویی میاد ب سمت عقب عزیزم ماهم پشت ماشینا بودیم ک باد زیاد ...

بی خیال عزیزم شماهرچی بگی یه چیزی از توش در میارن من که پسرم از بس توی خواب سرفه کرد بالا آورد وخلاصه تا بیدار شدم ودوباره اونو داشتم میخوابوندم خاطرتو خوندم کلی روحیم عوض شد وخندیدم ان شااله همیشه دلت شاد باشه🌹

یه بارم‌دوست من. پشت موتور یکی از شیشه های عینکش دراومد ، پیش میاد دیگه دروغ چی داره بگه اخه

چ میدونم والا خواهر چی بگم

2731
بی خیال عزیزم شماهرچی بگی یه چیزی از توش در میارن من که پسرم از بس توی خواب سرفه کرد بالا آورد وخلاص ...

الهی فدات شم مرسی عزیز دلم اخه ادم دلش میسوزه خب حالا چهارتا خاطره گفتم اگه خنده داره بخندید اگه نیس برید ی تاپیک دیگه اخه اینا چیه ک من بخوام دروغ بگم 

عزیزم شما حتما پشت موتور ننشستی تو زمستون دیدم که میگم.صورت پر اشک ریملا اویزون تو کل صورت بعدشم کافیه بخاطر کمتر سرماخوردن بری پشت اتوبوسای خط واحد کل هیکلت سیاه میش اینقد دود میکنه.بعدشم اینهمه حرف خنده دار بود کلی شاد کردمون با خاطرش حالا تا عکس از قیافه اون روزش نیاره ول کن نیستین.بیخیال خوش باشین دیگه سخت میگیرین چقد

🤣🤣🤣🤣اخه چرا دروغ میگی بگو الان رو سرم‌شاخ درومد راحتتر باور میکنن😐اه اه

ممنون که وقت گذاشتی تا از فکرو خیال دورم کردی حتی همین زمان کوتاه برام یه دنیا ارزش داره🌹خدا دلت و شاد کنه ....امیدوارم همیشه شاد و سرزنده و خوشبخت باشی

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
🤣🤣🤣🤣اخه چرا دروغ میگی بگو الان رو سرم‌شاخ درومد راحتتر باور میکنن😐اه اه ممنون که وقت گذاشتی تا ...

خداروشکر ک ب ی دردی خورد خاطراتم چی بگم والا اصن پشیمون شدم بخدا

2738
عزیزم شما حتما پشت موتور ننشستی تو زمستون دیدم که میگم.صورت پر اشک ریملا اویزون تو کل صورت بعدشم کاف ...

افرین افرین ب درک و فهمت منم ی ساعته همینو دارم میگم ولی دوستان باور نمیکنن

😂😂😂اره بابا اینا همش اتفاق افتاده ولی بعضی دوستان اصرار دارن بگن دروغه انگار گفتم من تو ی شب ب تن ...

خخخ اگه میگفتی مادرشوهرم با کفش پاشنه بلند زد تو ملاجم همه باور میکردن 🤪🤪🤪

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
الهی فدات شم مرسی عزیز دلم اخه ادم دلش میسوزه خب حالا چهارتا خاطره گفتم اگه خنده داره بخندید اگه نیس ...

حق داری عزیزم میدونم

والا من که دو روزه هرچی اومدم سایت همش موضوع تاپیکای پربازدید دعوای من وهمسرم +اسکرین دعوای من ودوست پسرم واسکرین بوده یه نفرم که تاپیک خوب میزنه همش میخوان یه چیزی از توش دربیارن

شما فقط به ماهایی که خندیدیم ودلمون باز شد فکر کن🤗

عزیزم شما حتما پشت موتور ننشستی تو زمستون دیدم که میگم.صورت پر اشک ریملا اویزون تو کل صورت بعدشم کاف ...

عزیزم ایشالا ماشین بخرین 😘😘

من مامان کنجدم   Thank God..my wish comes true 2017......baby...2018
خخخ اگه میگفتی مادرشوهرم با کفش پاشنه بلند زد تو ملاجم همه باور میکردن 🤪🤪🤪

همون ب این نتیجه رسیدم ک اینجا فقط باید بنالی و بگی ای شوهرم فلانم کرد مادرشوهرم کشتم جاریم جرم داد بابا من خواستم بخندونمتون اونم بخاطر اینکه بعد تاپیک خزبازیای عروسی بچه ها لطف داشتن بهم تو خصوصی کللی پیام دادن ک دوباره تاپیک خنده دار بزن منم گفتم چشم چ میدونستم انقدر همه بد بینن

حق داری عزیزم میدونم والا من که دو روزه هرچی اومدم سایت همش موضوع تاپیکای پربازدید دعوای من وهمسرم ...

همونم برام ی دنیا ارزش داره ک دل ۴ نفرو شاد کردم فدای درک و شعورت عشقم

خداروشکر ک ب ی دردی خورد خاطراتم چی بگم والا اصن پشیمون شدم بخدا

بیخیال اینجا فقط یسری نشستن اینجا پای تاپیکا میگن دروغه دنبال اینن دستتو رو کنن بذار دلشون خوش باشه یه کشف مهم کردن یسرب ادما بدبینن کاریشون نمیشه کرد امیدوارم حال دلشون خوب شه...

هرچقدر گزارش بزنید باز خود خدا و روایات نگفتن سگ نجسه!شعور بحث ندارید گزارش میزنید بحثش جداس ولی آیه و روایاتو که نمیتونید گزارش بزنید "وَ ما مِنْ دَابَّة فِى الاَْرْضِ وَ لا طائِر یَطِیرُ بِجَناحَیْهِ إِلاّ أُمَمٌ أَمْثالُکُمْ ما فَرَّطْنا فِى الْکِتابِ مِنْ شَیْء ثُمَّ إِلى رَبِّهِمْ یُحْشَرُونَ"
2706