2737
2739
عنوان

دلم گرفته

69 بازدید | 12 پست

بچه ها ماماناتون تو بچه داری چقدر کمکتون میکنن ؟ مامان منکه که تا ناله میکنم میگه بله دیگه بچه داری همینه همش پای گوشیه میخوام برم دستشویی یا جایی باید بگم حواسش باشه وگرنه که هیچی امشب دلم خیلی گرفته به هیچکسم نمیتونم درد دل کنم

مگه قراره کسی بهمون کمک کنه،مسیولیت برا خودمونه،از هیچ کس توقع نداشته باش شاد زندگی کن،شما میتونی کلری برا مادرت بکنی،با بچه کوچیک؟اونام بچه بزرگ کردن شوهر دادن جهاز دادن،الان زمان بازنشتگیشونه باید آسایش داشته باشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه مادرا که شما باشی اولش حساس میشن.دلشون کمک میخواد. دلشون استراحت میخواد.ولی خب به قول مادرتون همینه دیگه.باید صبور بود.انشاالله بچت به سلامتی بزرگ میشه و حالشو میبری

2731
مگه قراره کسی بهمون کمک کنه،مسیولیت برا خودمونه،از هیچ کس توقع نداشته باش شاد زندگی کن،شما میتونی کل ...

من از روز اول از هیچ کس کمک نخواستم و کمکم نکردن حتی تو روزای بعد زایمان و سختی بچه اول. فکر نمیکنم توقع زیادی باشه از یه مادر که در روز یه کم کمک آدم باشه آدم اطرافیان میبینه که چقدر هوای دخترا و نوه هاشونو دارن دلش میگیره 

همه مادرا که شما باشی اولش حساس میشن.دلشون کمک میخواد. دلشون استراحت میخواد.ولی خب به قول مادرتون هم ...

مادرام انسانن بلاخره یه جا از خستگی و کم خوابی کم میارن

من از روز اول از هیچ کس کمک نخواستم و کمکم نکردن حتی تو روزای بعد زایمان و سختی بچه اول. فکر نمیکنم ...

خیلیا هم ندارن،اصلا فک کن یه شهر دیگه ای،مادرت نیست،دستتو فقط رو زانوی خودت بزار،خدا برا هر کی یجور میخواد،زندگی بقیه ربطی به ما نداره،ادری قویه که از بچه پاریس لذت میبره،گریه اون بچه برای شما قشنگه،برای بقیه گوشخراشه،حتی برای شوهرت ،که باباشه،بچه هم فقط مادرش و میخواد،بهتر از مادرم کسی برا بچه نیست،الکی نشست برا خودت داستان درست کن،خیلیام دارن دس تنها دوقلو و شیر به شیره بزرگ میکنن،سال تا سال کسی نمیگه بهشون حالت چطوره،خیلی هم خوشن،چون بلدن زندگی کنن

2740
مادرام انسانن بلاخره یه جا از خستگی و کم خوابی کم میارن

پرستار بگیر،روزا بیاد چند ساعت بخواب،یا یه دوستی آشنایی پیدا کن بهش حقوق بده که بشناسیش راحت باشی استراحت کن،اینا رو همسرت باید ساپورت کنه،چون شوهرتونه و بابای بچه،بچه از خونه پدر شما نیومده که مادرت نگه داره

از اينكه مامانم رو هرگز نفهميدم از اينكه ناراحتي قلبي داره از اينكه بهش ويزا ندادن بياد بدادم برسه از اينكه يه پرستار گرفتم كه موقع زايمان كنارم باشه و كمك كنه پريشب شوهرم داشت پستمو ميشست توو حمام شوخي شوخي گفت كاش پرستاره منو هم ميشيت اما حيف كه نميشه و زشته دلم گرفته بخاطر اينكه امروز رفتم دنبال پسركم مدرسه ٢ سال و نيمشه ديدم خيسه و حسابي گريه كرده بوده و معلمش گفت امروز روز خيلي خيلي روز بدي بوده ميخواستم بفرستمش خونه جلسه گرفتيم واسش كه حرف گوش نميده و من ميدونم معلمهاش خيلي پير و بيحوصله هستن توو غربت جرات صدا دادن ندارم

و در نهايت پاي تلفن باز با شوهرم دعوام شد

پرستار بگیر،روزا بیاد چند ساعت بخواب،یا یه دوستی آشنایی پیدا کن بهش حقوق بده که بشناسیش راحت باشی اس ...

عزیزم من نمیگم که مادرم نگه داره بچه ام از خونه بابام نیوردم خودم میدونم ولی وقتی کسی مادر داره دلش میخواد مادرش شده نیم ساعت در روز بچه رو بگیره که آدم استراحت کنه شوهرم ماموریته و من چند روزه خونه مامانمم همیشه شوهرم کمکم میکرد ولی الان از شب تا صبح صبح تا شب دیگه کم میارم توقع زیادی ندارم وقتی همین یه کم توقعم براورده نمیشه دلم میگیره

عزیزم من نمیگم که مادرم نگه داره بچه ام از خونه بابام نیوردم خودم میدونم ولی وقتی کسی مادر داره دلش ...

نمیشه دیگه،نمیتونه بنده خدا،کمک بگیر،پرستار،چرا انقدر از اشنا همه توقع دارن،وظیفه اس انگار،مادرم مریض بود بخدا خودم دوتا بچه دارم،یه سر نتونستم بزنم بهش،چرا اون توقع نکرد،همش کفت اینجا نیایا تو به همون دوتا برسی من خوشحالم،نمیتونم در توانم نیست،کشش کار و غصه هیچ کس و جز خودم ندارم،حواسم به زندگیمه چون بچه هام فقط به من احتیاج دارن،همه میتونن خودشون با مشکلاتشون بسازن