2737
2739
عنوان

اندومتریوزیها لطفا کمک🙏

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 39 پست
ادرس مطبش تهران خیابون پاسداران مرکز خرید پاسداران هست  تو اینترنتم بگردی هست ادرس و تلفن مطبش ...

خدا خیرت بده عزیزم ایشاالله هر کی این مشکلو داره مشکلش حل شه شماام ب حاجت دلت برسی

خدایا خودت مامانمو خوب کن امیدمو ناامید نکن🙏
ادرس مطبش تهران خیابون پاسداران مرکز خرید پاسداران هست  تو اینترنتم بگردی هست ادرس و تلفن مطبش ...

واقعا ازت ممنونم. خیلی لطف کردی. خیلی وقت بود به چ کنم چ کنم افتاده بودم

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم درخواست دوستی میدم قبول کن میخوام از حالت باخبرشم😘😘

قبول کردم عزیزم. 😘😘😘😘😘

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
بیمارستان ارش با هزینه زیر یه میلیون عمل میکنه بهتر از ابن سینا به خصوص دکتر عسگری

عزیزم من تو نت زدم بیمارستان آرش

اصلا رضایت ندارن مریضا از اخلاق

و برخورد کادر بیمارستان 

شما خودتون اونجا عمل کردید؟ 

2728
عزیزم من تو نت زدم بیمارستان آرش  اصلا رضایت ندارن مریضا از اخلاق  و برخورد کادر بیمارست ...

نه من عمل نکردم

ولی از نزدیکانم عمل کردن

بخش زایمانش رو راضی نیستن اکثرا

ولی بخش جراحیش خوبه

مردم ما هم توقع دارن با هزینه بیمارستان دولتی خدمات هتل پنج ستاره بهشون بدن

فقط بدون از نظر کیفیت عمل عالی اند

من مریضایی دیدم اونجا که بعد نه سال اندومتریوزشون برنگشته

ولی مریض الهام اکبری دیدم تو فرمانیه یا فلان دکتر تو عرفان و نیکان که بعد یه سال برگشته

حالا ادم دو روز اخلاق بد پرستارارو تحمل میکنه

که تازه من چند بار با اون طرف درمانگاه و خود بخش رفتم خداوکیلی رفتار زشتی از پرسنل ندیدم

معمولا ادمای لوس و پرتوقع به مشکل میخورن تو بیمارستانا

نه من عمل نکردم ولی از نزدیکانم عمل کردن بخش زایمانش رو راضی نیستن اکثرا ولی بخش جراحیش خوبه مرد ...

مرسی عزیزم از وقتی که گذاشتی

فردا از همین دکتر وقت میگیرم

دیر وقت میده؟ 

مرسی عزیزم از وقتی که گذاشتی فردا از همین دکتر وقت میگیرم دیر وقت میده؟ 

نه دیر وقت نمیده معمولا یه هفته ای وقت میده

عملشم از بیمارستان اتیه پرسیدیم گفتن هفت میلیون 

ولی من باور نکردم چون دکترای دیگه هم بیست سی میلیون میگیرن 

گفتم شاید اتیه الکی میگه هفت تومان که بعد بگه حالا پونزده بیست تومن بدین 

ولی ارش میدونم زیر یه تومن حتی با دفترچه سلامت 

نه دیر وقت نمیده معمولا یه هفته ای وقت میده عملشم از بیمارستان اتیه پرسیدیم گفتن هفت میلیون  ...

من چون تهران نیستم اطلاعات زیادی ندارم 

شما که اطلاعاتتون تو این زمینه زیاده بنظرتون واسه لاپراسکوپی بیمارستان محب یاس بهتره یا آرش یا بیمارستان‌های دیگه؟ بیمه ما نیروهای مسلح هستش. 

شرمنده که زیاد پرس و جو میکنم. چون میخوام این راهو بیام، میخوام یه بیمارستان خوب برم با دکتر خوب که پشیمون نشم

2740
من چون تهران نیستم اطلاعات زیادی ندارم  شما که اطلاعاتتون تو این زمینه زیاده بنظرتون واسه لاپر ...

خواهش میکنم عزیزم 

تا جایی که یادمه ارش با نیروهای مسلح قرارداد داره 

محب یاس هم راستش پزشکی نمیشناسم

من اگه خودم یه روز جراحی مهم زنان داشته باشم یا پیش دکتر عسگری عمل میکنم یا پیش دکتر اصف جاه

ابن سینا برا خودش دکون باز کرده اون موقع که دکتر اصف جاه بدون منت دوازده میلیون هزینه میگرفت اینا میومدن میگفتن که سی میلیون هزینه عملت شده حالا ما از شما یازده میلیون میگیریم در اصل انگار طرف پول ازاد داده تازه لوله های طرف رو برمیداشتن و یه عالمه اسیب هم ممکن بود به جاهای مختلف بزنن.

ولی ارش خیلی اصولی کار میکنن مثلا اگه ببینن طرف بچه نداره میگن اول برو جنین فریز کن یا ممکنه بگن اول برو اقدام کن و مرحله اخر رو میذارن برا عمل

هزینشم که خیلی پایین اشنای ما پارسال تابستون چهارصد و خورده ای هزار تومن داد الانم نمیدونم هزینش چقدر شده.

حتی خودم حاضرم برم ارش عمل کنم برام با بیمارستان خصوصی فرق نداره چون به دکتراش و دلسوزی هاشون ایمان دارم

دکتر دستجردی و دکتر اشرف معینی و اینا همه تو ارشن و با جون و دل کار انجام میدن و هیچ فرقی بین بیمارای ارش و بیمارای بیمارستان خصوصیشون نمیذارن

خواهش میکنم عزیزم  تا جایی که یادمه ارش با نیروهای مسلح قرارداد داره  محب یاس هم راستش پ ...

بازم ممنون عزیزم🙏لطف کردی