2726
عنوان

اندومتریوزیها لطفا کمک🙏

604 بازدید | 39 پست

من 16 روزه وروژشت خوردم الان دیدم لکه بینی دارم چیکار کنم؟

اندازه کیستم دو سانته قراره بعد تموم شدن قرص اقدام کنم بر بارداری

خدایا خودت مامانمو خوب کن امیدمو ناامید نکن🙏

قرص برای آندومتریوزه؟ چرا دکترم بمن نداد؟ 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
قرص برای آندومتریوزه؟ چرا دکترم بمن نداد؟ 

آزمایش مارکرهارو گرفت نرمال بود بعد گفت وروژستو بخور تموم شد بیا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آفرین دخترا ب من بگید آندومتریوز ینی چی چجوری مشخص میشع؟

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2728

منم تومور مارکرم نرمال بود. کیست من سه تاس دوتا چپ کوچیک در حد20

یکی راست 60 میلی

من ام آر ای دادم چسبندگی شدید دارم😢

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚

[QUOTE=108374483]آفرین دخترا ب من بگید آندومتریوز ینی چی چجوری مشخص میشع؟[/QUOTE

یه نوع کیسته از جنس رحم ک با هر بار عادت شدن بزرگ تر میشه

منم تومور مارکرم نرمال بود. کیست من سه تاس دوتا چپ کوچیک در حد20 یکی راست 60 میلی من ام آر ای دادم ...

علایمت چی بود که متوجه شدی عزیزم؟

[QUOTE=108374483]آفرین دخترا ب من بگید آندومتریوز ینی چی چجوری مشخص میشع؟[/QUOTE یه نوع کیسته از جن ...

خدای من ....متاسفم امیدوارم بحق پهلوی شکسته حضرت زهرا خدا مشکلتو حل کنه دامنتو سبز کنه

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
علایمت چی بود که متوجه شدی عزیزم؟

من درد شدید پریودی داشتم

من درد شدید پریودی داشتم

منم درد داشتم ولی قابل تحمل نهایت با ژلوفن خوب میشد ولی تو سونو واژینال متوجه شدن تخمدان چپم یه دو سانتی داره.من موقع عادت یبوست میشم جوری ک حس میکنن موقع دستشویی بزرگ رودمو میکشن پایین یکی دو روز اینطورم بنظرت رودمم درگیره؟ البته همیشه این مدلی نیستما

منم درد داشتم ولی قابل تحمل نهایت با ژلوفن خوب میشد ولی تو سونو واژینال متوجه شدن تخمدان چپم یه دو س ...

منم با ژلوفن و گرما دادن خوب میشدم.موعد پریودام یبوست میشم نفخ شدید میگیرم. ام آر ای دادم نوشته از تخمدان راست تا روده بزرگ چسبندگی ادامه داره.روده هامو درگیر کرده. ان شالله به حق صاحب این ماه برای شما اینجور نباشه. 

دکترم گفت این عمل کار من و امثال من نیست باید بری ابن سینا که اونم هزینش خیلی هنگفته حدود 20 

منم که خب توان این هزینه رو ندارم. فعلا همینجوری موندم

همین التهاب لگن باعث شده دهانه رحمم هم زخم بشه. هزار تا مشکل دارم خلاصه😔

منم با ژلوفن و گرما دادن خوب میشدم.موعد پریودام یبوست میشم نفخ شدید میگیرم. ام آر ای دادم نوشته از ت ...

ای بابا چه قد زیاد خدا خودش بهممون رحم کنه واقعا خیلی سخته هم استرس هم هزینه درمان.

انشاالله مشکل هر دومون با دست امام حسین حل میشه عزیزم.خیلی دعات میکنم شماام منو دعا کن.

منم با ژلوفن و گرما دادن خوب میشدم.موعد پریودام یبوست میشم نفخ شدید میگیرم. ام آر ای دادم نوشته از ت ...

عکس رنگیه رحم انجام دادی؟چسبندگی لوله تو اون مشخص میشه؟

من پارسال انجام دادم

2706