2733
2734
عنوان

بقایای بعد از سقط .... چرا دفع نمیشه ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 26090 بازدید | 134 پست
نه گلم من جنینم مرده بود یک ماه شکمم مونده بود نمیدونستم

دعا کنید برای منم مشکلی پیش نیاد 

دکترم خیلی ترسوندم 

خدایا دامن همه ی منتظرهارو سبز کن 🌈❤️💝 هیچ امیدواری رو نا امید نکن  آمین 👑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باور. کن توی دو روز یک گرم زعفرون. دم کردم خوردم ولی هنوز. خبری. نشده 

کاچی خیلی تاثیر داره با کره محلی و زعفرونم قاطیش کن معجزه میکنه ببخشیدا ولی برو دستشویی بشین زور بزن شاید اومد بیرون یهو بهت امپول نزدن بیاد بیرون

2731
نه عزیزم دکترا همینجورین میترسونن ادمو ایشالا که چیزی نمیشه چن هفته بودی

دوازده هفته بودم عزیزم 

کاچی خیلی تاثیر داره با کره محلی و زعفرونم قاطیش کن معجزه میکنه ببخشیدا ولی برو دستشویی بشین زور بزن ...

اینقد زور زدم که ماهیچه های رحمم درد گرفته 

مامانم یه حلوای خیلی گرم برام درست کرد میخورم 

نه عزیزم دکترا همینجورین میترسونن ادمو ایشالا که چیزی نمیشه چن هفته بودی

امروز سه بار. قرص متیل ارگونین خوردم با یه عالمه دمنوش الان خیلی زیر. دلم درد. میکنه شبیه پریود. 

خدا. کنه بخواد. دفع بشه 

واقعادیگه کورتاژ که میکنن فکرکنم همش خارج میشه.من سقط کردم بقایاداشتم دکترم گفت اگه نمیترسی بیاتاکورتاژکنم بقایارا دیگه راحت میشی این همه دردوزجرنمیکشی گفتم نه میترسم.بازدوباره قرص سقط داد انگار۱۲تاازقرصاخوردم تادفع شد

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
2740
واقعادیگه کورتاژ که میکنن فکرکنم همش خارج میشه.من سقط کردم بقایاداشتم دکترم گفت اگه نمیترسی بیاتاکور ...

اسم قرصتو نمیدونی عزیزم ؟ همین مترژن یا متیل ارگونین نبود. ؟ 

امروز سه بار. قرص متیل ارگونین خوردم با یه عالمه دمنوش الان خیلی زیر. دلم درد. میکنه شبیه پریود.&nbs ...

ان شاالله ک دفع میشه میخادکنده بشه بیادک دردداری ونمیاد ک میدونم چی میگی خودم کشیدم.تامیتونی راه برو بپر.پروانه بزن و...

چرابزایم پسری جاموبندازه پشت دری،روم بکشه پالون خری،عروسم بگه جادوگری....عوضش میزایم دختری جاموبندازه توپنج دری،روم بکشه لحاف زری دامادم بگه تاج سری👑
واقعادیگه کورتاژ که میکنن فکرکنم همش خارج میشه.من سقط کردم بقایاداشتم دکترم گفت اگه نمیترسی بیاتاکور ...

یادت. نمیاد چند روز خوردی ؟ 

دکتری که منو کورتاژ کرد واقعا خدا. ازش نگذره چقد توی بیمارستان داد و بیداد کرد که دیر. اومدی  و منو ترسوند و کلی سر. و. صدا اخرم با بی حسی کمر رفتم اتاق عمل و هنوز بقایا دارم 

خدا. لعنتشون کنه 

ان شاالله ک دفع میشه میخادکنده بشه بیادک دردداری ونمیاد ک میدونم چی میگی خودم کشیدم.تامیتونی راه برو ...

میگن زیاد نپر. افتادگی رحم میگیری. 

راستش اونقدر. روحیم بده که اصلا نمیتونم دیگه بپرم 😢 وقتی میپرم گریم میگیره 

اسم قرصتو نمیدونی عزیزم ؟ همین مترژن یا متیل ارگونین نبود. ؟ 

من پرسیدم چون دخترخالم بامن سقط کرد اون عقدازترسش سقط کرد قرصش همین اسم بودکه شماگفتین روشم انگلیسی نوشته بود یه تومن داد۵تاخرید.من با۵هزارتومن این قرصاخریدم ازهلال احمر.ازدکترپرسیدم گفت دوتاشون یکیه فرقی نمیکنه مال اون غیرقانونیه.این اسمشهMisoglandinاینه

میگن زیاد نپر. افتادگی رحم میگیری.  راستش اونقدر. روحیم بده که اصلا نمیتونم دیگه بپرم 😢 وقتی ...

میدونم درکت میکنم بخدا.خودمم این بلاسرم امده.تاده روزهرروزیابیمارستان بودم یادکتر

2706