2737
2739
عنوان

اونایی که لیزر کردن یه لحظه میاین

| مشاهده متن کامل بحث + 518 بازدید | 39 پست

صورتم حال آورده

عصبانی ام قبلا اصلا حال نداشت خیلی هم صاف بود الان خصوصا رو گونه هام حال آورده ریز 

عمه هام حال خالین میترسم کاربرده باشم

میخوام پیشگیری کنم

برای سلامتی من و خلاص شدنم از افکار منفی صلوات 🌷 اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجه🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم کل بدنو با صورت رفتم خیلی راضی ام فقط بدیش اینه  موهایی که ضخیم باشه جواب میده من بازو ها و بالای کمرمو نتونستم لیزر کنم فعلا دو جلسه رفتم ولی تا ۶ جلسه تمومه قیمتشم هر جلسه ۸۰۰ تومن 

چه خوب منم دوست دارم برم...شما قبلا نگفتین راضی نبودین؟ 

من گفته بودم از جایی که میرم راضی نیستم به این دلیل که با درجه خیلی پایین لیزر میکنن و شلخته انجام میدن.که اونم هربار یه گیر ریز میدم حواسشون و جمع میکنن چون خیلی سرشون شلوغه

نگفتم از لیزر راضی نیستم

درکل باید صورتم تا ۳ جلسه تموم میشد اما هنوزم باید برم

2738
من که پرمو بودم ساق پاهام کاملا رفته ولی رون پاهام تک و توک مونده اما نازکتر و رشدشم کمتر شده بیکین ...

واقعا ؟ چقد خوب عالیه منم پسرم ۱۳ ماهشه شیر خودمو میخوره دوس دارم برم پرسیدم گفتن بعد از یکسالگی اشکالی نداره تاپیکم بابتش زدم ولی کسی جواب نداد

بنظرت برم مشکلی نداره؟؟ ممنون میشم جواب بدین

برای صورت کلا چند جلسه رفتین؟من برای زیر بغل بیکینی 8جلسه رفتم

والامن نزدیک یکسال رفتم اوایل خیلی خوب بودولی بعدش موهای کرکیم هم ضخیم شداون یکی هاهم همچنان درمیومدن تادکترم گفتم آزمایش بدم من دیگه نرفتم تاآزمایش بدم ازمن میشنوی اگه روگردنت یاچونت موهای ضخیم داری حتماآزمایش بده بعدش برولیزر

2706