2733
2734
عنوان

اونایی که لیزر کردن یه لحظه میاین

518 بازدید | 39 پست

دوستان کیاصورتشونو لیزر کردن

چجوری بوده راضی ان

چند جلسه بوده چه قیمت مابین هرجلسه چیکار میکردن

کمکم میکنین

ضرری برای پوست نداره شوهرم همش میگه ضرر داره نمیخواد صورتت خراب میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرت گل واژه میگه

هیچ ضرری نداره

من بسیار راضی بودم تا موی سولاخ دماغمم گرفت رفت

راحت شدم والا

فعلا که ۴ جلسه اس

انقد کم شده که اصلا بین این جلسه تا بعدی اصا لازم نیس کاری کنم.به شوهرت هم بگو ضایع شدی روغن مایع شدی

2731

سلام من کل صورتما با زیر بغلم لیزر کردم لیزر الکساندرایت منم خیلی میترسیدم اما خیلی تحقیق کردمو از چنتا دکترهم پرسیدم گفتن ضرری نداری.من ۱۰ جلسه تو ۱ سال رفتم نتیجه دیدم خیلی خوب بود الانم سالی ۱ بار میرم شارژ.قیمتشم هرجایی یه قیمتی میگه من کل صورتا ۶۵ میدادم و زیربغلا ۴۰تومن

من صورت میرفتم هزینش۶۰تومن بودولی هردوهفته یکبارکلینیک تخفیف میزاشت تاسه جلسه میخریدم دوباره تخفیف میزاشت ضررنداره اگه مشکل هورمونی داشته باشی جلساتش بیشتره وحتی امکان برگشتشم هست

2738
سلام من کل صورتما با زیر بغلم لیزر کردم لیزر الکساندرایت منم خیلی میترسیدم اما خیلی تحقیق کردمو از چ ...

و اینکه کار خاصی نمیخواد بکنی.من بعد لیزر خود دکتره بهم زینک میداد بمالم.و اینکه قبل هر جلسه باید شیو کنی.اما دکتر من بهم گف اگه بعد ۵ جلسه بند بندازی یا اپلیدی کنی بهتر نتیجه میبینی خیلی نتیجه دیدم.فقط دوسه تا درمیاد و نازکم هست که میکنم

پن موی صورتم کرکه،میگن بدتر میشه ضخیم در میاد برم لیزر

خدای بزرگ من در رنج و سختی هستم، درحالیکه تو مهربانترینِ مهربانانی...                                                                                                                         �🍀🍀🌺🌼🌸🌸🍀🌸🌸🌼⭐دوستای من،خواهرای خوبم ، اگه من پست تو هر تاپیکی گذاشتم صرفا جهت شوخی و لبخند زدن شماهاست،لطفا اگه خوشت نیومد ریپلای نکن و بگذر😉⭐                             امضاء:مریم ریزه میزه سابق
2706