2737
2734
عنوان

رژیمیاش بیان

257 بازدید | 36 پست

سلام دوستان بیاید باهم یه رژیم خوب بگیریم البته اگه مثل من اضافه وزن دارید وگرنه باربی ها نیان اعتماد به نفسمو بکوبن زمینااا

راستی راجع به تجربه های خوبتون هم بهم بگید لطفا

بیا تاپیک لاغری من 

فردا اندازه گیری هفتگی هم داریم

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

پلی کیست بودم ریزه خاری زیادی داشتم 5 ماهه 28 کیلو با دوره های سالم خوری بدون گرسنگی ی خانم کم کردم ورزش درمنزل هم میگفت عالی بود ایدی تل گرامش ارم هنوز f-ttttt33@

بنظرم رزیم خودسرانه برگشت میکنه گرسنگی هم داره خصوصااونایی بالای 10 کیلو اضاف دارن ایشالا به کارتون بیاد

وااای من ارادمو از دست دادم  

امروز به اتدازه یک هفته،غذا خوردم!!!!

خااااک بر سرم  

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
2738

بچه ها از تجربیاتتونم بگید

برا من کاهو خیلی خوب جواب میده

شبا برنج نخوردن

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
وااای من ارادمو از دست دادم     امروز به اتدازه یک هفته،غذا خوردم!!!! خااااک بر سرم &nbs ...

منم دقیقا عذاب وجدان دارم‌که نگووووو

یه هفته هست رژیم میگیرم خیلی خوب بود امروز قاطی کردم حیف

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه

من رژیمم فقط اینه که شبا شام نمیخورم به جاش میوه و چایی دارچین زنجبیل میل میکنم روزا هم مه چی میخورم البته برنج کمتر پروتیین بیشتر و بدنسازی هم میکنم الان دوکیلو فقط اضافه دارم

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩

من یه هفته هست رژیمم 

با یک ساعت ورزش های سخت 

نیم ساعت پیاده روی 

و نوشیدنی  

روزی یه بطری آب  که توش چند شاخه نعنا و یک عدد خیار و لیمو و یک بند انگشت زنجبیل 

شب درست میکنم صبح تا شب میخورم 

۱۵ کیلو اضافه وزن دارم   

۱۶۰     ۷۲ کیلو 😔😔😔

زندگی نه ماندن است نه رسیدن    زندگی سادگی یک رفتن است