2733
2734
عنوان

رژیمیاش بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

منم با کالری شماری نزدیک چهار ماهه که از77رسیدم62!مونده پنج شش کیلو دیگه که متاسفانه همونجور که گفتم ارادمو از دست دادم!

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم  
2740
من یه هفته هست رژیمم  با یک ساعت ورزش های سخت  نیم ساعت پیاده روی  و نوشیدنی   ...

وای من 8 کیلو از تو چاقترم دخترم داره یه سالش میشه اما به وزن قبلم برنگشتم😢😢😢

هزینه هاش چه جوریه؟؟

والا دوره هاش دوماهه وسه ماهه هست دوماه کاهش تا12کیلو سه ماهه گفت تا18 

دوماهه 120

سه ماهه 180

من 5 ماهه گرفتم کلا 250 گرفت اما جاریم ی هفته پیش گرفت سه ماهه اف زده اونم راضی بود پکیج هاش  عالیه

والا دوره هاش دوماهه وسه ماهه هست دوماه کاهش تا12کیلو سه ماهه گفت تا18  دوماهه 120 سه ماهه 18 ...

من هزینه دمنوش زیاد دادم قرص هم دادم کم نمیکردم پلی خیلی دیرکم میکنند اما واقعا وقت میزاره اسمشون فاطیما هستش 

عزیزم ورزشم میکردین؟ روزی چندکالری مصرف میکردین؟ 

ورزش که روزی نیم ساعت پیاده روی تند انجام میدادم!با پنج دقیقه هم دوچرخه ثابت میزدم

کالری هم روزی900تا

الهی سوسک شین که موهاتونو چتری کوتاه میکنید بهتون میاد،من یه بار چتری کوتاه کردم شبیه اسب های کالسکه شدم