2733
2734
خوب اول همون سلام احوال پرسی....یا مثلا دوستت دارم....یا غذا چی دوست داری....بفرما خونه و.....

سلام حالیز نجه دی؟سلام حالتون چطوره-سنی چوخ ایستیرم-تورو دوست دارم.غذانمه چوخ ایستری ؟غذا چی دوست داری؟-بویور اووَ=بفرما خونه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
سلام همون سلامه خوبید میشه یاخچیسیز

اگه زحمتتون نمیشه یه احوال پرسی کامل رو واسم بگو....مثلا سلام خوبی؟ سلامتی؟ بفرما بریم خونه؟؟؟ و ممنون سلام برسون😊

مرا هزار امید؛هست و هر هزار تویی💙💙💙💙
آخشام؟آخشام دان چوخ کچیب گجدی الان گجه اوز خیر اولسون

خب دای ددیم کی چون باشارمیرام گجوزون خیری گالسین 

بینی دا ننمنن اورگشمیشم

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   
2740
اگه زحمتتون نمیشه یه احوال پرسی کامل رو واسم بگو....مثلا سلام خوبی؟ سلامتی؟ بفرما بریم خونه؟؟؟ و ممن ...

سلام.یاخچیسان؟سلامت سن؟بویور گدخ اِوَ.ممنونم سلام یَتیر

ای مهربان تراز پدرومادرم❤حسین(ع)❤
@nafasam1370   این زندگی خانوم هم تبریزیه❤

با اجازه بزرگترای تاپیک بلللللله 😐🤪😂😂😂😍😍😍

میان آرزوهای من..... دختری با موهای بلند و چشمان درشت میان بیشه ای از مهربانی ساز میزد و تمام هستی به ساز او میرقصید ....و ناگهان همه چیز زیباترمیشد.....تو همان آرزوی آمین شده منی تپشم❤️
الله آنا اوزو ساخلاسین خانیم اشکالی یوخ بیر کلمه دَ اورگشدو

هه والا 

ساقول😘

عزیزم وقتی میبینی بحثت با کسی ب جایی نمیرسه بگو حق با شماست هم اون طرف اروم میشه هم اعصابتو از دستش نجات دادی ،احترامتم نگه داشتی   
2706