2733
2734
عنوان

قاعدگی روز 17سیکل

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 53 پست
نمیدونم ،مال ماه پیش بود،این ماه منتظرم ببینم پری میشم یا نه،پری 31مردادم خیلی سنگین بود اما 31شهریو ...

سونو میرفتی تا ببینی وضعیتت چجوریه

خدا جونم خودت دستمو بگیر....درد دادی صبرم بده😢😥برای مامان شدنم یه صلوات هدیه به حضرت زهرا برام بفرس دوست گلم....اللهم صل علی محمد و ال محمد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

لامصب تو اقدام هم هستم به نظرتون با این وضعیت اگه اقدام داشته باشم جواب میده می‌خوام دکتر هم برم زور ...

هزینه ها خیلی گرون شده دکترام که دلشون نمیسوزه 

خدا جونم خودت دستمو بگیر....درد دادی صبرم بده😢😥برای مامان شدنم یه صلوات هدیه به حضرت زهرا برام بفرس دوست گلم....اللهم صل علی محمد و ال محمد
2731
سلام استاتر جان اقدام برای بارداری کردین این ماه؟اگر آره ممکنه لک لانه گزینی جنین باشه منم دقیقا این ...

جدی؟خونریزیتون تا چه حدی بود؟

دورهام 29روزه...خیلی وقت که دیگه دست  از دکتر رفتن کشیدم

ببین یا از تغییر فصله پیش میاد پری به هم بخوره یا کیست داری چیزی غیر از این ب ذهنم نمیرسه...احیانا سیاهدونه وعسل نخوردی؟ چون باعث پاکسازی رحم میشه و اگه کیست داشته باشی ممکنه دفع کنه

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
2740
سونو میرفتی تا ببینی وضعیتت چجوریه

همه گفتن اگه این ماهم لکه داشتی برو،تا امروز که نداشتم،البته یه چیزی هست من انفولانزا گرفتم دقیقا یه هفته قبل پری سنگین 5تا امپول مختلف زدم با قرصای مختلف که تا حالا نخورده بودم ، شاید بخاطر داروهام بوده یهو به لک افتادم

ببین یا از تغییر فصله پیش میاد پری به هم بخوره یا کیست داری چیزی غیر از این ب ذهنم نمیرسه...احیانا س ...

پریشب پیاز جوشوندم خوردم یعنی از اون میشه 

همه گفتن اگه این ماهم لکه داشتی برو،تا امروز که نداشتم،البته یه چیزی هست من انفولانزا گرفتم دقیقا یه ...

اهان شاید بدنت ضعیف شده 

پریشب پیاز جوشوندم خوردم یعنی از اون میشه 

پیاز درمانی...بله ممکنه

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
انشاااالله فدات بشم

خبر بده خوشحالمون کن البته زیاد امیدوار نباش تا روز خود پریودی دوباره بزن

2706