2737
2739
عنوان

قاعدگی روز 17سیکل

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 53 پست
پیاز درمانی...بله ممکنه

با یه بار خوردن

خدا جونم خودت دستمو بگیر....درد دادی صبرم بده😢😥برای مامان شدنم یه صلوات هدیه به حضرت زهرا برام بفرس دوست گلم....اللهم صل علی محمد و ال محمد
اهان شاید بدنت ضعیف شده 

از 27 مرداد تا 10شهریور 5کیلو کم کردم ،به خاطر مریضیم یکی گفت اختلال هورمونی ،دوهفته لک هروز تا پری اعصابم ریخته بود بهم الان این ماه نفخ دارم درد زیر دل معده درد ماه پیشم بود

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با یه بار خوردن

من تجربه پیاز درمانی رو ندارم ونگفتم حتما ولی احتمال میدم بخاط همین باشه

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 
از 27 مرداد تا 10شهریور 5کیلو کم کردم ،به خاطر مریضیم یکی گفت اختلال هورمونی ،دوهفته لک هروز تا پری ...

چیزی نیس سیستم بدنت بهم ریخته تقویت بکن خودتو...

خدا جونم خودت دستمو بگیر....درد دادی صبرم بده😢😥برای مامان شدنم یه صلوات هدیه به حضرت زهرا برام بفرس دوست گلم....اللهم صل علی محمد و ال محمد
2731
من تجربه پیاز درمانی رو ندارم ونگفتم حتما ولی احتمال میدم بخاط همین باشه

ممنون ...فردا میرم دکتر 

واقعا خیلی بده این اتفاقات یهویی ،منکه هول میشم و میترسم 

ماه قبل انقدر سینه درد شدید داشتم که گفتم باردارم این ماه هم لک بینی ...واقعا موندم دیگه چیکار کنم 

واقعا زندگی همش پر از هول و استرسه

2738