2733
2739
من از خانم مطهری متنفرم  یعنی اصلا نمیتونم با همچین زنی معاشرت کنم  😶😶😶😶😶🤨🤨

رفتارای خاهرشوهرم کپ رفتارای خانم مظفریس 🤨🤨

خاهرشوهرمم مث این زنه فلان فلان شده آبرو مو بر د .با دیدن رفتارای اون زنه کلی گریه کردم ...😭منم خاهرشوهرمو هیچ وقت حلال نکردم و رفتارش باعث شد ازهرچی خانم جلسه ای متنفربشم 😏😏😏 

❤روبه خدا بسپار. برای حاجت خودتون و من صلوات میفرستید🙃🌼

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا اونجا كه فكر ميكردن پسره ستايش رو اورده دو سه روز تو  خونه و نقاشي كرده  ووهيچي به ...

منم دقيقا خيلي از اينجاي قضيه بدم اومد اما نه بخاطر فيلم چون

تو دنياي واقعي همينه واقعا بدم اومد

زنها ميشن خراب و پسرا و بايد بخشيد چه در مقام شوهر چه در مقام برادر و پسر

اينجور موقعا دخترا و بي ابرو ميكنن كارشونو ازش ميگيرن بكاري ميكنن كه كلا فرار كنن اما برعكس باشه مرده هيچ اتفاقي براش نميوفته تازه نازشم ميكشن 

اينه نگاه جنسيت گرانه دنياي واقعيمون

2728

وای واقعا.مثلا میهواد چیو بگه این سریال .لال باشی و بزاری حقت رو همه بخورن و از خودت دفاع هم نتونی بکنی هنره؟؟؟؟تصویری که این حکومت ارزوشه زن ایرانی داشته لال و تو سری خور .تازه تحسینش هم میکنن.

هرگز نمیرد آنکه دلش زنده شد به عشق
معیارشون برای باوفایی و نجابتش که احیانا شوهر نکردنش بعد از شوهر خدابیامرزش که نیست ان شاالله

این نظر سنجی که بعد فیلم ستایش میکنن،با ی آقایی مصاحبه میکرد،مرده میگفت فیلم ستایش خیلی درسها داره به زنا میگه بعد مرگ شوهرتون مثل یک مرد رو پای خودتون بایستید و تنهایی بار زندگی رو به دوش بکشید😏حالا خوب همین مردا تا زنشون میمیره سر چهل روز میرن ی زن دیگه میگیرن اون وقت برای خانما شعار میدن که ال کنید و بل کنید😟 

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
این نظر سنجی که بعد فیلم ستایش میکنن،با ی آقایی مصاحبه میکرد،مرده میگفت فیلم ستایش خیلی درسها داره ب ...

اون مرده خیلی خاله زنکی حرف میزد 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 دیدی .منم اینجوری شدم 😳😳😳😳😳😳😳😭 به به ستایش چه فیلمیه.اونور پدر ...

تازه تو فیلم گلپری،اگه جم میبینین،پدر مادر اژدر به عروسشون میرسن خوشحال که داریم نوه دار میشیم..اونم راحت به خدمتکار خونه که اسمش سرداره میگه نگران نباش بچه مال توئه..فقط رواج بی بندوباری و هرزگی..مامانم دوس داره نگا میکنه،منم حرصم میگیره  

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
2738

ولی خداییش یه پیرزن دنیا دیده با یه ترشیده پسررر که داره چقدر میتونه روابط زن و مرد و بد بدونه تازه اگر چیزی هم بود ننه پیرا واسه پسرشون خوشحال میشن که .والله نهایت یه صیقه شرعیه ای دیگه.اصلا جوری میکفت زن و مرد خلوت وای وای وای.که انگار تو عمرش ندیده وونشنیده.اههههه خنده ام گرفته بود .مزخرف

حالا انگار اون کپکوی شپشوی چرکول چی هست که اویزونش بشن اوم تف زمین نمیندازه میندازه رو اون با اون وض ...

وای خدا نمیری تو مردم از خنده،خداییش هم چقدر شخصیت چمدشی داره پسره،اصلا هم نمیتونه بازی کنه

تیکر تولد یه سالگی پسرمه،،، هر شب راااحت بخواب،خدا از چیزی که قراره فردا باهاش روبرو بشی ،خیلییی بزرگتره.  

فیلمه دیگه ما هم از سر ناچاری میبینیم و البته واقعا نمیتونم تو اغراقهاش چه برخورد با پدر شوهر چه با با مردها و..... بگیرم .راستی از دخترش کوچیکتر میزنه....دلشون نیومد پیرش کنن

تازه تو فیلم گلپری،اگه جم میبینین،پدر مادر اژدر به عروسشون میرسن خوشحال که داریم نوه دار میشیم..اونم ...

چرا من اینجاشو ندیدم؟من تا قسمت۴۶دیدم عروسشون حامله اس مگه؟؟شما مگه قسمت چندین؟؟تازه اژدر بخاطر یه هم خوابی با گلپری حاضره بچه برادرشو به کشتن بده نکبت

تازه اون خانم مظفری که داشت ستایش رو برای برادرش خواستگاری میکرد هی پز زندگی برادرش رو میداد و که اگه ستایش زنش بشه دیگه کار نکنه و فلان و بیسار انگار ستایش با گدایی خرج زندگیش رو در میاورد و اینکه با زبون بی زبونی به پسرش میخواست بفهمونه اگه یه مرد پولدار پیدا بشه خود خانم مظفری هم ازدواج میکنه و دیگه به پسرش سرویس نمیده.

اگه روابط خانم مظفری با ستایش بهم نمیخورد برای حشمت فردوس تور پهن میکرد

اخ جون خدایا شکرت منم دخمل دار شدم 😘😘😘 میشه برای دخترکوچولوم دعا کنید زودتر به حرف بیاد همه چیزو میفهمه و میشنوه ولی به خودش زحمت نمیده زبونش رو بچرخونه همه چیزو با اشاره و داد زدن میفهمونه   اسم کاربریم قرار بود سانسا استارک بشه و فکر میکردم چه اسم تکی نگو یه دوجین ادم همین اسمو برداشتن. دیگه انقد تغییرش دادم و پس و پیش کردم که استارکش اومد قبل سانسا و اسم کاربریم نامفهوم شد  
این نظر سنجی که بعد فیلم ستایش میکنن،با ی آقایی مصاحبه میکرد،مرده میگفت فیلم ستایش خیلی درسها داره ب ...

آخ گفتی منم خیلی تو دلم به اون مرده فحش دادم که خودشون هنوز کفن زنشون خشک نشده دنبال زن اونم از جنس دست نخورده و ترگل مرگل هستن ولی برای زنهای فامیل نسخه نجابت می پیچن 

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم