2733
2734
چرا من اینجاشو ندیدم؟من تا قسمت۴۶دیدم عروسشون حامله اس مگه؟؟شما مگه قسمت چندین؟؟تازه اژدر بخاطر یه ه ...

ما از جم نگا نمیکنیم،داداشم از اینترنت دانلود کرده..مامانم عجله داشت ببینه چی میشه

بابام که رفت شهر خالی شد،مگر تو چند نفر بودی بابای گلم😭😭😭😭 فراموش کردنت هنر میخواهد و من بی هنرترین انسان عالمم😭😭😭
نکته امشب خو داغون تر بود به مهدی چه با احترام حرف میزد امام جماعت ولی با ستایش سرد و توهین امیز ا ...

آخ دقیقا منم این احساس رو کردم که چرا با پسر مظفری با احترام حرف زد ولی ستایش رو از مسجد کلا بیرون کرد. اگه کار خلافی کرده بودن هردوشون کرده بودن

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخ گفتی منم خیلی تو دلم به اون مرده فحش دادم که خودشون هنوز کفن زنشون خشک نشده دنبال زن اونم از جنس ...

دقیییقا

اینا همونان که چهلم زنشون نشده زن میکیرن😐

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

خخخخ

دقت کردین استارتر دسته بندی تاپیکشو توی موضوع بارداری گذاشته؟!

اآیا خطرناک است اگر😂آره خانوم‌مظفری خیلی خطرناکه😂😐😂

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
2728
تازه تو فیلم گلپری،اگه جم میبینین،پدر مادر اژدر به عروسشون میرسن خوشحال که داریم نوه دار میشیم..اونم ...

😂😂😂😂

ما ماهواره نداریم .چند تا کلیپ ازش دیدم رفتم خلاصشو خوندم .

کلا جوری شده اونور ادم نمیدونه کیو باید بگه بابا 😂😂فقط مامانت معلومه .

با فکر کردن به هر الاغی ذهن خود را باغ وحش نکنید!!
مگه چیکار کردن ستایش کار اشتباهی کرده؟؟

نه ستایش که کار اشتباهی نکرده منظورم اینه که اون اخونده فکر کرده که ستایش رفته خونه پسر مظفری و شاید رابطه ای داشتند.

با پسر مظفری خوب برخورد کرد ولی ستایش رو از مسجد بیرون کرد .

گیرم که اصلاتو بدترین حالت ممکن زنایی هم اتفاق افتاده باشه   هر دو مقصرن و گناهکار پس چرا با اقای مظفری خوب رفتار می کنن با ستایش مثل یه زن هر جایی که حتی از مسجد که خونه خدا هستش هم بیرونش می کنن

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
آخ گفتی منم خیلی تو دلم به اون مرده فحش دادم که خودشون هنوز کفن زنشون خشک نشده دنبال زن اونم از جنس ...

آفرین دقیقا همینه👌👌👌👌،منم خیلی از حرفای مرده حرص خوردم

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
2740
آفرین دقیقا همینه👌👌👌👌،منم خیلی از حرفای مرده حرص خوردم

حالا من فكر ميكنم اينا اتفاقا ميخوان فيلمو طوري پيش ببرن كه شخصيت زن داستان ازدواج كنه 

يعني اتفاقا ميخوان بگن نبايد يك زن همه وقت و  زندگيشو بذاره براي بچه هاش چون همسرش فوت شده و ....

اون نظر سنجي و كه من نديدم ولي فكر نميكنم فيلم بخواد اينحوري پيش بره چون معمولا تو فيلم هاي ايراني سعي ميكنن يكسري فرهنگ سازي هايي انجام بدن

حالا من فكر ميكنم اينا اتفاقا ميخوان فيلمو طوري پيش ببرن كه شخصيت زن داستان ازدواج كنه  يعني ا ...

امیدوارم همین طوری باشه و نخوان مانع ازدواجش بشن،بنظر منم زندگی بعد مرگ همسر ادامه داره و ی خانمم حق زندگی داره 

لطفا برای شادی روح مامان و بابام صلوات بفرستید
این نظر سنجی که بعد فیلم ستایش میکنن،با ی آقایی مصاحبه میکرد،مرده میگفت فیلم ستایش خیلی درسها داره ب ...

دیگه از صدا و سیما نمیشه بیشتر از این انتظار داشت و از مردمی که فیلمای تلوزیون رو الگو زندگیشون قرار میدن.

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir
هجده سالشون ک نمیشه باشه قاعدتا . دخترای اون از بچه های ستایش بزرگتر بودن . از اول سریال اون دوتا دخ ...

خوب تو یکی از قسمتاش گفتن،منم همونو میگم....بخاطر پیدا کردن مواد میگفتن توهنوز هجده سالته!!

از دیو و دد ملولم و انسانم آرزوست.....