2737
2739

میگو و برنج قاطی کن دم بزن

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

جنوبی ها با سبزی میپزن.با گشنیز بعضی ها با شنبلیله و گشنیز ادویه جنوبی

یه مدل دیگه پیاز داع درست کن سیرم له کن بریز میگو توش تفت بده شعله کم نباشه اب میندازه‌ادویه و زعفرون بزن.خلال پسته هم که محشرش میکنه سیب زمینی مکعبی.کشمش پلویی .لابلای برنج ابکشی دم میذاری روش با پیاز داغ و کشمش تزئین میکنم.

با زدشک هم میشه

من میگو رو یک ساعت قبل از اینکه سرخ کنم تو مخلوط  پیاز و فلفل و زعفرون ، آبلیمو و کمی نمک میخوابونم میذارم تو ظرف دردار میذارم تو یخچال موقع سرخ شدن هم باید نذاری خیلی رو گاز باشه که خشک نشه

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir

منم جنوبی ام عزیزم همیشه عالی درست میکنم اول پیاز داغ و سیر داغ فراوان سرخ کن نذار زیاد سرخ بشن میگو رو بریز توش خوب تفت بده بعد ک میگواب انداخت سرخ شد زردچوبه خالص و فلفل سیاه و فلفل قرمز بزن خوب تفت بده سبزی ماهی من خشک میزنم همیشه سبزی و یکم بخیسون بعد بریز توش خوب با میگو سرخش کن حالا بستگی ب سلیقه خودت اگه دوس داری یکم ترش مزه باش یکم تمر غذا بزن بهش اگه ن یکمی رب گوجه بخاطر رنگش بعد بذار لای برنج بذار دم بیاد عالی میشه کافیه ی بار امتحان کنی سبزی ماهی هم گشنیز و هلبه

2706