2410
2553

میگو و برنج قاطی کن دم بزن

یه روزی رفتیم تو کوچه با دوستامون بازی کردیم بدون اینکه بدونیم اخرین بار بوده😥😣کی فکرشو میکرد یه روز با ادمایی حرف بزنیم که تا اخر عمرمون شاید هیچ وقت نبینیمشون🤩😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714

جنوبی ها با سبزی میپزن.با گشنیز بعضی ها با شنبلیله و گشنیز ادویه جنوبی

یه مدل دیگه پیاز داع درست کن سیرم له کن بریز میگو توش تفت بده شعله کم نباشه اب میندازه‌ادویه و زعفرون بزن.خلال پسته هم که محشرش میکنه سیب زمینی مکعبی.کشمش پلویی .لابلای برنج ابکشی دم میذاری روش با پیاز داغ و کشمش تزئین میکنم.

با زدشک هم میشه

من میگو رو یک ساعت قبل از اینکه سرخ کنم تو مخلوط  پیاز و فلفل و زعفرون ، آبلیمو و کمی نمک میخوابونم میذارم تو ظرف دردار میذارم تو یخچال موقع سرخ شدن هم باید نذاری خیلی رو گاز باشه که خشک نشه

دانلود نمونه سوالات استخدامی و پروژه های دانشجویی و ....  http://file-marketing.blog.ir

منم جنوبی ام عزیزم همیشه عالی درست میکنم اول پیاز داغ و سیر داغ فراوان سرخ کن نذار زیاد سرخ بشن میگو رو بریز توش خوب تفت بده بعد ک میگواب انداخت سرخ شد زردچوبه خالص و فلفل سیاه و فلفل قرمز بزن خوب تفت بده سبزی ماهی من خشک میزنم همیشه سبزی و یکم بخیسون بعد بریز توش خوب با میگو سرخش کن حالا بستگی ب سلیقه خودت اگه دوس داری یکم ترش مزه باش یکم تمر غذا بزن بهش اگه ن یکمی رب گوجه بخاطر رنگش بعد بذار لای برنج بذار دم بیاد عالی میشه کافیه ی بار امتحان کنی سبزی ماهی هم گشنیز و هلبه

2706